Telefonumdaki esrarengiz sorun!?... 8|


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
VaronBurak

VaronBurak

Üye
    Konu Sahibi
Herkese selamlar arkadaşlar.Ben bugün benim için önemi büyük olan bir yere gittim nokia 5800'ım ile fotoraf çektim birsürü ve bu fotorafları evde pcme daha sonrada faceye atmak için telefonumu pcye bağladım ve müzikleri düzenledim, müziklerde sorun kalmadı fakat fotorafları pcye aktarmaya geldiğimde çok tuhaf bir şey oldu.

Fotorafları aktarmak için fotoraf klasörünü seçtim ve ilerledim tüm tarihlerin fotoraflarına baktım ve aktarmak istediğim fotoraf grubunu buldum!? Ama o fotoraf grubu olduğuna emin değilim çünkü fotorafları nekadar büyütsemde önizlemesini göremedim ben ordan rastgele bir fotorafa tıkladım ve eski bir foto çıktı karşıma bende o fotoları zaten daha önceden telime aktardığımdan dolayı (o daha önce aktardığım foto grubu olduğunu düşündüğüm için) o grubun yarısını sildim. Ama nedense hala o istediğim fotorfları bir türlü göremedim bende pc studionun Pcme fotorafları aktar komutu ile tüm fotorafları aktarmasını bekledim ve aktardı... Ama bir çok dosyanın uzantısı .dat! nedenini bilmiyorum fakat telefonum C:deki hafıza dolu lütfen silin gibi birşey diyordu Şimdide o büyük dat grubunun o istediğim foto grubu olduğunu düşünüyorum fakat datları açamıyorum.İnternetteki araştırmalarıma göre datlar video oluyormuş ama ben resim olduğu kanaatindeyim Datları jpg olarak nasıl açabilirim sorum bu!?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt