Telefonumda virüs var silemiyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dyewtd

Üye
    Konu Sahibi
Telefonumda virüs var silemiyorum
Beyler öncelikle iyi günler;

Nokia n97mini kullanıyorum telefonuma virüs girdi adını zararını bilmiyorum fakat diyelim "xx" diye bi klasör var onun içinde aynı isimle bitane daha klasör açıyo tıkladığım zamanda bilgisayara bulaşıyo klasör seçeneklerini, görev yöneticisini falan iptal ediyo, Hard ve soft formatı denedim işe yaramadı ayrıca içinde müzik bulunmayan albümler var bunlarda silinmiyo dosya bozuk işlem iptal edildi diyo yardım ederseniz sevinirim

şimdiden teşekkürler.

serinaga

serinaga

Üye
Kardeş telefonu flashla iyisimi, başka türlü olmaz gibi görünüyor ...

ecel54

ecel54

Üye
Bilgisayar virüsü o :D x-plore yükle hafıza kartına gir ve aramaya *.exe yaz çıkan dosyaları sil ve hafıza kartının içindeki autorun.inf dosyasıni sil. Telefonun hackli ve sistem klasörlerini görebiliyorsan sys klasöründekileri silme. Bilgisayardakini temizlemek için combofix kullanabilirsin.

ecel54

ecel54

Üye
flashlamak nasıl oluyo anlatabilir misin işe yarıyosa?

flash çözüm olmaz, benim dediklerimi yap, yapmak zor geliyorsa başka yöntemler yazayım, mesela hafıza kartına format atmak gibi :D

laylaylom_naz

laylaylom_naz

Üye
ya ben e5 kullanıyorum ve resinlerimde gözükmeyen seyler var yani resim gibiymiş ama acılmıyormus gibi silemiyorum hafıza kartımı biçimlerdireyim dedim cıkarttım gene telefonda ama hafıza kartında diye kayıtlı yazıyor bilmiyorum anlatabildim mi lütfen yardım eder misiniz soft formad yapmalıyım işe yarar mı ya da herhangi bi şey ne yapmalıyım????

ecel54

ecel54

Üye
. Telefonda bir hata olmuştur veya hafiza kartina virüs bulaşmıştır. Resimleri acarken nasıl bir hata alıyorsun ve bilgisayarda gözüküyormu

DaNq3rB0y

DaNq3rB0y

Üye
hard format at hafıza kartınıda biçimlendir tamamdır

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bu telefonlara virüs girdiğine pişman olur. Rahat ol korkması gereken birisi varsa sen değilsin o.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt