Telefonum Herkesi Gizli Numaradan Arıyor[Çözüldü]

Sponsorlu Bağlantılar

bahaddin53

bahaddin53

Üye
    Konu Sahibi
Telefonum Herkesi Gizli Numaradan Arıyor[Çözüldü]
Arkadaşlar Bende SGS3 Verizon (Sch-İ535) var.Hattım Vodafone.Geçen günlerde arkadaşin birini #31# kullanarak gizliden aradım.Kesinlikle Arama ayarlarindan arayanin kimliğini değistirmedim cihaz yurtdişi olduğu için öyle bi ayarda yok zaten. Ayarlara hiç başadim yani o günden beri kimi ararsam karşı taraf numarami "özel numara" olarak görüyor.Ne yapmam gerek ? Hat ayarlarini falan sifirlattim sorun kesin telefonda.Fabrika ayarlarina döndürmek istemiyorum.Şu gizli kodlarla biseyler deneyecektim buraya yazayim dedim.Yani *#0011# yazınca s3 lerde telefon bilgisi cart curt çikiyorya onlara bakacaktim ellemedim.Cihaz Rom Stock 4.4.2
Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim :)

bahaddin53

bahaddin53

Üye
    Konu Sahibi
Yok mu bilen ?

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
vodafone yi ara sor :D

bahaddin53

bahaddin53

Üye
    Konu Sahibi
Kaç defa aradim sorun hattan değil ki cihazdan sorun

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
şansa bak ne güzel tam benlik.(amaç kötü değil )

bahaddin53

bahaddin53

Üye
    Konu Sahibi
Bi çôzüm yok mu yardımcı olsanız ? Mesela söyle bi uygulama varmıdır ? Arama ayarlari yapilabilen bir uygulama

bahaddin53

bahaddin53

Üye
    Konu Sahibi
Sorun çözüldü.Konu kilitlenebilir..

BeatsBox

BeatsBox

Üye
Nasıl Çözdüğünü Söylersen Başka Arkadaşlarada Yardımcı
Olabilirsin

bahaddin53

bahaddin53

Üye
    Konu Sahibi
Günlerce çözüm aradım.Nadir olan bişrh cihazın kendi ayarlarında (bizim erişemeyeceğimiz.En azından ulaşması zor olan) olan bi gizli numarada kalma sorunuymuş benimkisi mecburen Fabrika ayarlarına çevirdim.Başka yol bulamadım

BeatsBox

BeatsBox

Üye
Konun Yanina [Cözüldü] diye yazarsanız mutlu olurum zamanında sizin çok yararinizi gördüm Teşekür Ederim

• Beğen
Tepkiler: bahaddin53
ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Hadi geçmiş olsun

• Beğen
Tepkiler: bahaddin53

Üst Alt