Telefondaki samsung apps te güncelleme gözüküyor ama açtığımda güncelleme yok yardım lütfen!!!

 • 22 Nisan 2011
 • 2745 Okunma
 • 5 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Cep telefonumda samsung apps te güncelleme var diyor fakat hangi uygulamada olduğunu göstermiyor tümünü güncelle tıkladığımda güncelleme yok diyor nasıl hallederim bu sorunu yardım lütfen arkadaşlar.... şimdiden teşekkür ederim...
   


  Yazan: BREAVBOY
 2. X-7

  X-7
  Aynı durum bendede var ama ne yaptıysam güncellemeyi göremedim :hmmm
   
 3. samsung telefonlar güzel olabilir ama inanın servis konusunda beş para etmez ne servis ne yazılım. atın çöpe.
   
 4. Yahu insanları anlamak ne kadar zor. Eskiden koyu bir nokia kullanıcısı olarak yaşadıklarımı burada anlatmak için sayfalarca yazı yazmak lazım. Bu sadece nokia için değil Apple için de Samgung için de diğer elektronik ürün üreten firmaların hepsi için geçerli. Ayrıca kişilerin yaptığı saçmalıkları firmanın tümüne mal etmek bence çok çok saçma. Samsung dünya üzerinde küresel yapı dışında kalan ve kaliteli ürünler üreten nadir firmalardan biridir ki bu benim inanılmaz saygı duymama neden olur. Biraz da böyle bakmak lazım.
   
  X-7 ve ares_53 bunu beğendi.
 5. bende de aynı güncelleme sorunu var, ayrıca bir telefon servis bakımından kötü diye çöpe atılır mı :)
   
 6. Kardeşim,çözüm olur mu bilmem ama ben n8 kullanıcısıyım. aynı olay ovi mağazada da başıma geliyordu. hesap bölümünde uygulama güncelleştirmesi var gözüküyor ama yükle tuşuna bastığımda güncelleştirme yok olarak gözüküyorudu. bende kullanıcı hesabımı kapatıp yeni hesap açtım ve düzeldi(hiç samsung apps kullanmadım , o yüzden kullanıcı hesabı falan varmı bilmiyorum)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 01:04