Telefonda ses gelmiyor ya anlamadım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yusuff76

yusuff76

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda ses gelmiyor ya anlamadım
Arada gidiyo geliyo

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Silinen Üye 2454346

Kapalı Hesap
format at

yusuff76

yusuff76

Üye
    Konu Sahibi
Nasıl oluyo

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Silinen Üye 2454346

Kapalı Hesap
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
vıdeoda anlatılıyor

Silinen Üye 2454346

Kapalı Hesap
hangi model telefonun
açılırken orange yazısı ilgi mi çekti nasıl oluyor o
belki operator ismi gibi birşeydir onun sorun etmeyin bu linke bakın lumiaların hepsi aynı şekilde formatlanır onun için aynı yöntemi uygulayabilirsiniz yada menüye girin sonra ayarlara sonra da hakkında bölümüne girin telefonunuzu sıfırlayın bölümünden yapın

Rainesto

Rainesto

Üye
belki operator ismi gibi birşeydir onun sorun etmeyin bu linke bakın lumiaların hepsi aynı şekilde formatlanır onun için aynı yöntemi uygulayabilirsiniz
biliyorum onun için sormamıştım mesela 620 de kapaktan kaynaklanabiliyor bende ses gelmiyordu kapagı degiştirdim gelmeye başladı

Silinen Üye 2454346

Kapalı Hesap
biliyorum onun için sormamıştım mesela 620 de kapaktan kaynaklanabiliyor bende ses gelmiyordu kapagı degiştirdim gelmeye başladı
direk formatı sorduğunuz için bende formatı anlattım ses gelmemesini biraz araştırmanız lazım o konuyu bilmiyorum

Rainesto

Rainesto

Üye
direk formatı sorduğunuz için bende formatı anlattım ses gelmemesini biraz araştırmanız lazım o konuyu bilmiyorum
format atmıştım hatta nsu ile tekrar yükledim düzelmemişti sonra kapagı çıkarttıgımda biri ararken çalmıştı sorunun kapakta oldugunu anlayıp yeni kapak aldım

sefaturut

Üye
Yusuf kusura bakma ama ne kadar uyuz bi konu açma şeklin var. Kıl oluyorum sana kaç kez yaptın şu işi.

• Beğen
Tepkiler: Rainesto ve Yağız Ryan
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Arkadaşımız konu açma usulünü öğrenene kadar açtığı konular kilitlenecektir.
Bundan sonra 2 kelimelik sorularını sabit konularda sorarsa kendisi için daha iyi olur. :locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt