telefonda rahatsız edilme halinde dilekçe

Sponsorlu Bağlantılar

oylat

oylat

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar, sabit veya cep telefonunuz ile taciz veya tehdit edilmeniz halinde yazılacak dilekçe örneği aşağıya çıkartılmış olup, böyle bir durumda kullanabilirsiniz.
tabii ki, inşallah başınıza böyle bir şey gelmemesi dileğiyle ... ;)..... CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA
MÜŞTEKİ : OZAN EYLÜL
Karşı batmaz cd. Leyla Sk. No.3 İSTANBUL
SANIK : Faili Meçhul

SUÇ : Telefonla taciz

SUÇ TARİHİ : 03.04.2005 ila 20.04.2005 arasında


İZAHI :

1.Ben kendi evimde 0216 307 .. .. numaralı telefonu kullanmakta ve yine kendi üzerimde ise 0533 311 .. .. numaralı cep telefonunu kullanmaktayım.
2.EV ve/veya CEP telefonum, kimliği mechul kişi veya kişilerce yukarda belirtilen tarihler arasında sürekli aranmıştır.

3.Arayan kişi hiç konuşmamakta ve telefonu bir müddet açık tuttuktan sonra kapatmaktadır. Bu durum ailem ile kötü olmama (veya başka bir şey yazabilirsiniz) neden olduğu gibi iş adamı olmam hasebiyle cep telefonum olur olmadık yerde sürekli cep telefonum aranmış ve bu şekilde tacize uğramış bulunmaktayım.
4.Yukarda belirtilen gerekçeler ve hazırlık tahkikatı esnasında alınacak Türkcell/Telsim/Avea (hangisi ise) HTS raporları ile Türk Telekom tarafından santral düzeneğinde yapılacak tespit sonucuna göre beni taciz eden kişi veya kişiler tespit edilerek haklarında ceza davası açılmasını talep etme gereği hasıl olmuştur.

SONUÇ VE İSTEM : Yukarda izah olunan nedenlerle;
Yukarda numarası belirtilen telefonla ilgili olarak belirtilen suç tarihi aralığı için Türkcell A.Ş ‘ne gerekli yazının yazılarak HTS raporlarının sonucuna ve Türk Telekom tarafından santral düzeneğinde yapılacak tespite göre sanık veya sanıklar hakkında kamu davasının açılmasına karar verilmesini saygıyla arz ve talep ederim.


Müşteki
(kendi isminiz ve imzanız)
 
  • Beğen
Tepkiler: alixkandemir


pirlepeli

Üye
teşekkürler süper
 
sublieutenant

sublieutenant

Üye
olur taciz ederlerse kullanırız....:ıslık
 
POWER

POWER

Üye
olursa kullanırım...
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Oylat'ın konusuymuş be. Neyse fazla birşey demeyelim... :(
 
akula

akula

Üye
bence güsel paylasım illaki program veya arızaları paylasacak degiliz biz telefon kullanıcıları için büyük bi problem yasaları yasal olaylarıda paylaşmak güzel:yuru :yuru :yuru bu arada yukarıdaki dilekçeyi bizim burada 20 ytlye yazıyolar:D:D
 
SelmanTE

SelmanTE

Üye
çok iyi ya. tşkler. inşallah kullanmak zorunda kalmayız. ;)
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt