Duyuruyu Kapat

telefonda rahatsız edilme halinde dilekçe

 • 14 Nisan 2005
 • 67890 Okunma
 • 6 Cevap

0/5, 0 Oy
 1. arkadaşlar, sabit veya cep telefonunuz ile taciz veya tehdit edilmeniz halinde yazılacak dilekçe örneği aşağıya çıkartılmış olup, böyle bir durumda kullanabilirsiniz.
  tabii ki, inşallah başınıza böyle bir şey gelmemesi dileğiyle ... ;)  ..... CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞINA
  MÜŞTEKİ : OZAN EYLÜL
  Karşı batmaz cd. Leyla Sk. No.3 İSTANBUL
  SANIK : Faili Meçhul

  SUÇ : Telefonla taciz

  SUÇ TARİHİ : 03.04.2005 ila 20.04.2005 arasında


  İZAHI :

  1.Ben kendi evimde 0216 307 .. .. numaralı telefonu kullanmakta ve yine kendi üzerimde ise 0533 311 .. .. numaralı cep telefonunu kullanmaktayım.
  2.EV ve/veya CEP telefonum, kimliği mechul kişi veya kişilerce yukarda belirtilen tarihler arasında sürekli aranmıştır.

  3.Arayan kişi hiç konuşmamakta ve telefonu bir müddet açık tuttuktan sonra kapatmaktadır. Bu durum ailem ile kötü olmama (veya başka bir şey yazabilirsiniz) neden olduğu gibi iş adamı olmam hasebiyle cep telefonum olur olmadık yerde sürekli cep telefonum aranmış ve bu şekilde tacize uğramış bulunmaktayım.
  4.Yukarda belirtilen gerekçeler ve hazırlık tahkikatı esnasında alınacak Türkcell/Telsim/Avea (hangisi ise) HTS raporları ile Türk Telekom tarafından santral düzeneğinde yapılacak tespit sonucuna göre beni taciz eden kişi veya kişiler tespit edilerek haklarında ceza davası açılmasını talep etme gereği hasıl olmuştur.

  SONUÇ VE İSTEM : Yukarda izah olunan nedenlerle;
  Yukarda numarası belirtilen telefonla ilgili olarak belirtilen suç tarihi aralığı için Türkcell A.Ş ‘ne gerekli yazının yazılarak HTS raporlarının sonucuna ve Türk Telekom tarafından santral düzeneğinde yapılacak tespite göre sanık veya sanıklar hakkında kamu davasının açılmasına karar verilmesini saygıyla arz ve talep ederim.


  Müşteki
  (kendi isminiz ve imzanız)
   


  Yazan: oylat
  alixkandemir bunu beğendi.
 2. teşekkürler süper
   
 3. olur taciz ederlerse kullanırız....:ıslık
   
 4. olursa kullanırım...
   
 5. Oylat'ın konusuymuş be. Neyse fazla birşey demeyelim... :(
   
 6. bence güsel paylasım illaki program veya arızaları paylasacak degiliz biz telefon kullanıcıları için büyük bi problem yasaları yasal olaylarıda paylaşmak güzel:yuru :yuru :yuru bu arada yukarıdaki dilekçeyi bizim burada 20 ytlye yazıyolar:D:D
   
 7. çok iyi ya. tşkler. inşallah kullanmak zorunda kalmayız. ;)
   
Yüklüyor...
23/10/2017 - 05:33