Telefonda msn ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hami10

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda msn ??
Selamlar arkadaşlar yeni bir sony erikson telefon aldım w902 lakin bu telefona msn yükleyip cohbet etmek istiyorum hiç bi fikrim yok nasıl yapılır aveam var ücretlendirme programın kuruluşu masıl olucak acaba ? mesela 1 saatte kaç kontor gidicek

• Beğen
Tepkiler: lorddragun

karazafer_

karazafer_

Üye
dostum kanka msn var onunla girebilirsin ama ücretlendiemeyi bilmem fazla gitmaz ama ben sorumlu deilim forumda var

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
Arkadaşım arkadaş demis KankaMSN - Bu program Java... Avea da 1oo KB / 2kontor galiba - bi de 1 saat diye birşey yok ne kadar çok konuşursan o kadar çok ücret ödersin bi de kontak listene bakar liste çoksa kb çok gider

hami10

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler en iyi program omudur aveanın falan kendi programı var onlara bulşmıyımmı hiç

bu arada GPRS üzerinden WAP ise eğer burdaki olay 1 kontör/10 KB imiş 10 kb nedir ki ya hemen bitmezmii

Lina_TR

Lina_TR

Üye
Ben ebuddy öneriyorum

Ücretlendirme hakkında bir bilgim yok internet paketleriyle giriyorum. 1 haftada 10mb bitiriyorum

Darkness Lord

Üye
bende ebuddy öneririm telefonu alalı 1.5 yıl oldu yaklaşık hep ebuddy kullandım. hiç bir şikayetimde olmadı ;)

ahmetcup1

ahmetcup1

Üye
aga bende 5130 xm var kendinden msn var hattım da vodafone ama bildiğim kadarıyla en ucuz avea sonra vodafone
ortalama bir saatte 10 kontörün gider ama bence vodafone yada türkcell geç paketlerden yararlan

ilivic

ilivic

Üye
kanka msn tavsiyam dir bende kullanıyorum çok memnnunum

mehmet_öz

Üye
slm bn kazım bende n95 var ama ben buna msn yuklemek ıstıyorum nerden yukluyecem

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt