Telefonda görüntü gelmiyor!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

berk2010_2

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda görüntü gelmiyor!!!!
Telefonu açıyorum titriyor sonra görüntü falan hiç bir şey gelmiyor:bilmm lütfen yardım edin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ağlarım: :ağlarım: :ağlarım: :ağlarım: :ağlarım: :ağlarım:

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
hafıza kartını çıkarıp açmayı dene..

berk2010_2

Üye
    Konu Sahibi
olmuyor

--------------- Ekleme ---------------

Garantiye girer dimi hack flan hiç bir şey yapmadim sadece program yükledim o kadar

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
olmuyor

Garantiye girer dimi hack flan hiç bir şey yapmadim sadece program yükledim o kadar
Garantiye girer bir problem olmaz merak etme, ama ona gerek kalmadan çözebilirsin bence. Sadece görüntü gelmeyip cihaz açılıyor mu? Yapabilirsen bi format at ezbere (diyecem ama 5800 da imkansız neredeyse :D )... Yedeğini almak için de usb ile pc ye bağla yedeğini al bence ;) unutma...

Umarım düzelir ;)

pcwolf

pcwolf

Üye
Garantiye girer bir problem olmaz merak etme, ama ona gerek kalmadan çözebilirsin bence. Sadece görüntü gelmeyip cihaz açılıyor mu? Yapabilirsen bi format at ezbere (diyecem ama 5800 da imkansız neredeyse :D )... Yedeğini almak için de usb ile pc ye bağla yedeğini al bence ;) unutma...

Umarım düzelir ;)
Telefon açılmıyor ki usbye bağlayıp yedek alsın?

berk2010_2

Üye
    Konu Sahibi
Hafıza kartını çıkarcam öle vercen garantiye :):):)

ben direk nokiaya gitçem sonra büyük bir ihtimalle garantiye vercem

Evet angel26 telefon açılıyor titriyo ama görüntü namına bir şey yok

pcwolf

pcwolf

Üye
Varsa 1 gblik hafıza kartı felan onu telefona takıp(formatlanmış halde) yeniden versiyon at büyük ihtimalle düzelir.

berk2010_2

Üye
    Konu Sahibi
sorun çözüldü nokia ya gittim şokladılar bataryayı oldu :D

Seeker19723

Üye
olmuyor

arkadaşlar ben pilde de ve power supplyde de açarken titreşim alıyorum fakat görüntü alamadım yardım lütfen:vur

SilentOne

SilentOne

Üye
jafla tekrar yükle fw yi olamdımı servise gonder

Üst Alt