telefona zip ve rar dosyalarını nasıl yüklücez yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
TrBelle

TrBelle

Üye
    Konu Sahibi
telefona zip ve rar dosyalarını nasıl yüklücez yardım
nokia 603 var bende telefona bazı uygulamalar yüklüyorum bunlar sürekli sis olmuyor rar ve zip de oluyor bunları nasıl telefona yüklücem yardım simdiden tesekkürler :)

u_cosar

u_cosar

Üye
nasıl yani rar ve ya zip sıkıştılmış dosya demek yani onlar uygulama falan olamaz hangi oyunu yüklemek istediğsen bana linkini gönderirimsin

TrBelle

TrBelle

Üye
    Konu Sahibi
bu örnekti zaten zip ve rarları telefonda nasıl çalıştırcam rarları biliyorum winrarla çıkartıcam telefona ama zipler farklı sanırım yapamıyorum ?

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
zip programı zaten telefonun kendisinde var :hmmm

Emrgncy

Emrgncy

Üye
zip leri x-plore ile, rar ları winrar ile açabilirsin.

Muhtemlen o zip ve rar dosyalarında yüklemek istediğin tema efektinin, efect dosyaları vardır. O dosyaları açıp içindeki dosyaları istenilen yere kopyalaman gerek...

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
zip leri x-plore ile, rar ları winrar ile açabilirsin.

Muhtemlen o zip ve rar dosyalarında yüklemek istediğin tema efektinin, efect dosyaları vardır. O dosyaları açıp içindeki dosyaları istenilen yere kopyalaman gerek...

arkadaş 603 kullanıyor. Efektleri uygulamak için flash atması gerekiyor. Belirtilen klasöre çıkartarak yapamaz o işi.

Emrgncy

Emrgncy

Üye

arkadaş 603 kullanıyor. Efektleri uygulamak için flash atması gerekiyor. Belirtilen klasöre çıkartarak yapamaz o işi.

v5 lerde rompatcher'ın c2z yaması ile yapılabiliyor, s^3 lerde olmuyor mu o şekilde :hmmm

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye

v5 lerde rompatcher'ın c2z yaması ile yapılabiliyor, s^3 lerde olmuyor mu o şekilde :hmmm

malesef Hayır. Sanırsam nokia cooker programı ile z sürücüsü yazılabilir hale getiriliyor(geçici bir süreliğine) efekt dosyaları atıldıktan sonrada flash atılıyor.

- - - Eklendi - - -

s^3 lerde de oluyor ama belle fp1 de olmuyor.

tempestshine

tempestshine

Üye
ThemeFx programı fp1lerde işe yaramıyor mu?

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Anladım...

TrBelle

TrBelle

Üye
    Konu Sahibi
eee yani ne yapicam

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
eee yani ne yapicam

kardeşim sen zip dosyalarını telefonun içinde olan zip programı ile çıkartabilirsin. Bilgisayarın yoksa efekt uygulayamazsın. Varsa da biraz karışık oluyor.

TrBelle

TrBelle

Üye
    Konu Sahibi
bilgisayar var :) yani yapmıyım mi

TrBelle

TrBelle

Üye
    Konu Sahibi
hack yaptım :) hackten daha mi zor :)

PYTHONs

Üye
zip programı teelefonda zaten var. Biraz araştır forumu rar dosyalarını açabilen program bulursun s^3 e göre

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt