Telefona overclock yapılırsa içindeki oyunlr, programlar, müzk video vs silinirmi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

haddan

Üye
    Konu Sahibi
Telefona overclock yapılırsa içindeki oyunlr, programlar, müzk video vs silinirmi ?
Telefona overclock yapılırsa içindeki oyunlr, programlar, müzk video vs silinirmi ? Bide yapan arkadaşlar zararını vs fln gördü mü?

murattiy

murattiy

Üye
overclock hiç bir şeyi silmez
nasıl overclock yapacaksın? 3 farklı yöntemi var

yalnizkalp21

Üye
aynen over clock hic biseyi silmez aksine teli hizlandirir ama ben ilk x treminalle overclock yapmistim 900 mhz ye cıkarmistim teli cok iy calisiyodu fakat bi gun tele uygulama yukluyodum gece uyuya kalmisim sabah tele baktigimda telde yazilarda farklilik gordum teli yeniden baslattim yazilar duzeldi ama telefonun tus kilit butonu calismiyordu ondan sonra hard format attim rtele yine duzelmedi anlattigim olay 1 ay once basima geldi ama simdi nolduysa anlamadim kendiliginden calismaya basladi tus kilidi:) sana tavsiyem eger overclock yapacaksan cpufreg ui yi kullan işn bittiginde tekrar orjinale cevirirsin ornek verecek olursak bi film izliyorsun kasilma yapiyor al teli 800 mhz ye işin bitince tekrar 600 e dusur yani telede pek fazla zarar vermez :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt