Telefon Şarjdayken İkidebir Güç Tasarrufu İçin Şarjdan Çekin Diyor Hem De Şarjı Dolmadan Yardım!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaangul

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Şarjdayken İkidebir Güç Tasarrufu İçin Şarjdan Çekin Diyor Hem De Şarjı Dolmadan Yardım!!
Telefon Şarjdayken İkidebir Güç Tasarrufu İçin Şarjdan Çekin Diyor Hem De Şarjı Dolmadan Yardım Edebilecek Var mı?

Metin MF

Metin MF

Üye
şarj aletinde temassızlık olabilir

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Sarj aletini degis kardes ve de kesinlikle orjinal sarj aleti kullan. Sorun yine olursa garantiye ver sarj giris yeri bozuk olabilir

55lim

Üye
sorun şarj aletinde

nofear445

Üye
Şarj aleti kardeşim

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
batarya dan kaynaklanabilir.

PYTHONs

Üye
Dostum sorunun şarj aletinden... Nokia ya git ordaki görevliye telin modelini felan söyle al bi tane ve kesinlikle NOKİA NIN ORJINAL ŞARJ ALETİNİ KULLAN!!!!

- - - Eklendi - - -

Dostum sorunun şarj aletinden... Nokia ya git ordaki görevliye telin modelini felan söyle al bi tane ve kesinlikle NOKİA NIN ORJINAL ŞARJ ALETİNİ KULLAN!!!!

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

Telefon Şarjdayken İkidebir Güç Tasarrufu İçin Şarjdan Çekin Diyor Hem De Şarjı Dolmadan Yardım Edebilecek Var mı?
Belki şarj aletinden dir ama ben bir de telefon un şarj deliğinden hasar gördüyse oda arıza yapıyo olabilir benden sölemesi.

evci1

Üye
kardeş telefon şarjda iken kendiliğinden kapanıp açılıyosa ondan oluyordur bende öyle oluyo bazen tel şarjda iken kapanıp açılıyo ondan sonra da güç tasarrufu moduna geçio şarjı çıkar tekrar kapat aç telefonu ondan sonra şarja tak düzelir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...