Telefon Rehberini Bilgisayara Nasl aktarrm

Sponsorlu Bağlantılar

askatesi

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Rehberini Bilgisayara Nasl aktarrm
arkadaşlar 6600 da acaba telefon rehberini bilgisayara aktaracağım bi program varmı

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Yanılmıyorsam PC suite ile yapılıyordu, "Yararlı bilgiler & Dökümanlar" bölümüne bir gözat.

xrz

Üye
C:/system/data/contacts.cdb dosyası rehber bilgileridir onu istediğin yere kopyala(kopyalamayabilir sebebinini anlatması uzun ama istersen anlatırım)

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
nokia pc suite kur, sync. seçeneği ile rehberi "microsoft outlook" "outlook express" vb ne yedekle.

hyper

Üye
ALON base contact guide diye bi pro var onunla rehberin yedeini alabilirsin ama pc de açılmaz. pc de açmak&oynamak için pc suite lazım

Devil's Laywer

Üye
Bence Oxygen Phone Manager kullan arayuz olarak da cok guzel bir cok dosya formatina export edebiliyorsun gruplar ustunde oynuyorsun. Nokia nin pc suite inden cok daha ustun gibi geliyor

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
<div class='quotetop'>(Devil&#39;s Laywer &#064; Nov 29 2005, 10&#58;20 AM) [post=217189]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Bence Oxygen Phone Manager kullan arayuz olarak da cok guzel bir cok dosya formatina export edebiliyorsun gruplar ustunde oynuyorsun. Nokia nin pc suite inden cok daha ustun gibi geliyor
[/b][/quote]

link warsa rica etsek?

Devil's Laywer

Üye
<div class='quotetop'>(DeRMaNTeS &#064; Nov 30 2005, 01&#58;31 AM) [post=217887]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
<div class='quotetop'>(Devil&#39;s Laywer &#064; Nov 29 2005, 10&#58;20 AM) [post=217189]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

link warsa rica etsek?
[/b][/quote]

bu sitesi forum filanda var

dosyalar kisminda da var ama ben yinede link vereyim

bu arada
C:&#092;Program Files&#092;Oxygen&#092;SymbianOPM&#092;Agent sis dosyasini telefona gondermeniz gerekiyor ne ile baglanacaksaniz irda blue.. onu secmeniz gerekiyor

akrepkore

akrepkore

Üye
<div class='quotetop'>(DeRMaNTeS &#064; Nov 30 2005, 01&#58;31 AM) [post=217887]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

link warsa rica etsek?
[/b][/quote]

evet link varsa alalaım ya...

Devil's Laywer

Üye
<div class='quotetop'>(akrepkore &#064; Nov 30 2005, 11&#58;27 AM) [post=217991]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

link warsa rica etsek?
[/b][/quote]

evet link varsa alalaım ya...
[/b][/quote]

YUKARDA DA YAZDIM &#33;
bir daha paste edeyim
bu sitesi forum filanda var

dosyalar kisminda da var ama ben yinede link vereyim

Ayrica dosyalarin icinde de var &#33;&#33;&#33;

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
arkadaşlar, zeten verilen adresteki dosya sitedeki dosyayla aynıdır.ikiside 2.4 ve key dosyası içinde
ancakkkkkkkk
programı kurup çalıstırınca 8.2005te bitti diyor, yeni telefon falan ekleyemiyoruz.key dosyasının suresı dolmuş.yenı key olan var mı? kullanan arkadaslar nasıl kullanıyor bu halıyle anlam veremedım.anlatırsanız makbule gececek.

Devil's Laywer

Üye
<div class='quotetop'>(DeRMaNTeS &#064; Nov 30 2005, 07&#58;39 PM) [post=218305]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
arkadaşlar, zeten verilen adresteki dosya sitedeki dosyayla aynıdır.ikiside 2.4 ve key dosyası içinde
ancakkkkkkkk
programı kurup çalıstırınca 8.2005te bitti diyor, yeni telefon falan ekleyemiyoruz.key dosyasının suresı dolmuş.yenı key olan var mı? kullanan arkadaslar nasıl kullanıyor bu halıyle anlam veremedım.anlatırsanız makbule gececek.
[/b][/quote]

Bizim siteden aldigimi bende calistiramadim cok fazla kurcaladigim icin bir sorun oldu diye dusundum ama orjinal siteden indirdigimde bir sorun yok sadece adres defterini yedekleme ve duzenleme icin kullaniyorum bunda da basarli.... cr*ck arastiriyorum eger bulursam ilk firsatta paylasacam, tabiki bulan arkadaslar varsa bende sevinirim.

Hüseyin Aydın

Üye
cep telefonu rehberini bilgisayara nasıl kopyalarım?

Üst Alt