telefon önerisi

• 20 Ağustos 2014
  • 364 Okunma
  • 9 Cevap

1. merhaba arkadaşlar sizden iki telefon için bilgi istiyorum birincisi Xiaomi Mi4 türkiye ye gelecekmiş çok güzel bir telefon çok hoş, ikincisi de Meizu MX4-pro, bu telefonlar türkiye ye gelirse alınır mı serviste falan sıkıntı çıkar mı, bilgisi olanlar paylaşsınlar lütfen, ayrıca 1200-1300 lira bandında telefon önerilerinizi de bekliyorum.

Yazan: serefemın
    Mobil cihaz ile gönderdi
  2. Dedigin telefonlari duydum ama pek bilgim yok buraya gelse bile hangi servisin bakacagini bilemeyiz. O fiyat araliginda nexus 5 , lg g2 ve discovery elite bakabilirsin

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. [DOUBLEPOST=1408535938,1408535861][/DOUBLEPOST]eliti inceledim tasarım olarak pek hoşuma gitmedi ekran kenarları çok açık, nexus 5 hiç bakamadım bi inceleyeyim onu

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. Ozellikleri dusuk s5 mini var biraz daha para koyarsan xperi z1 compact var

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. S4 zoom veya active 16 mpxl arka kamera 1.9 ön kamera hayallerimdeki telefon (h)

6. sony iyi mi hiç kullanmak nasip olmadı arkadaş z1 almıştı bu sene ekranda sorun çıktı servis pek ilgilenmedı o yüzden soğudum sonyden nexus 5i inceliyorum birazdan bakalım nasıl[DOUBLEPOST=1408537060,1408536512][/DOUBLEPOST]Sony Xperia Z1 özellik bakımından nexus 5ten üstün, kamera gerçekten 20mp hakkını veriyo mu acaba kullanan var mı?

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Kucuk ekran sorun olmaz diyorsan z1 compact daha iyi z1 e gore

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. ekranin büyük olması tercihim:) şuan nokia c6-01 kullanıyorum artık sıkıldım küçük ekrandan, bu arada Sony Xperia Z1i inceledim şimdi bi yerde 1400 tl gördüm son 4 gün diyor diğer birçok mağazada 1800
    tl bu fiyat farkı ne olabilir

Mobil cihaz ile gönderdi
  9. Paralel ithalattir. Yani turkiyede servisi yoktur telefonun grantisi yurt disindadir . boyleydi galiba yanlis olmasin

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. yani ithal eden firmaya kaldı servisin iyiliği kötülüğü

Mobil cihaz ile gönderdi
    byAndroid bunu beğendi.
Yüklüyor...
14/12/2018 - 21:05