Telefon Tavsiyesi telefon önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

narkoz42tr

Üye
    Konu Sahibi
telefon önerisi
iyi günler arkadaşlar 13-15bin arası bi telefon aramaktayım tavsiyede bulunabilir misiniz en iyi telefon nedir bu fiyatlarda?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Benceo Kadar PAra Verme 8 Bine Kadar 6 8 Gb Ramlı CVihazlar Var Aslında

• Beğen
Tepkiler: gonyalı
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
di mi bi samsung
rahat 5 tane Vestel alınır o parayla
Yani Arkadaş Yazılım vs İşinde Değilse Söylediğim Cihazlar Fazlasıyla İşini Görecektir :) Gidip Elmaya 40 Milyar Verene Kadar İlk Önce İhtiyaçlarımı Gözden Geçiririm. 10 Yıllık 808 ile Aynı Kamera Kalitesine sahip Olan Bir Cihaza O Kadar Verilmez Misal. 40 tan Fazla 808 Alırım O Paraya

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve gonyalı
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yani Arkadaş Yazılım vs İşinde Değilse Söylediğim Cihazlar Fazlasıyla İşini Görecektir :) Gidip Elmaya 40 Milyar Verene Kadar İlk Önce İhtiyaçlarımı Gözden Geçiririm. 10 Yıllık 808 ile Aynı Kamera Kalitesine sahip Olan Bir Cihaza O Kadar Verilmez Misal. 40 tan Fazla 808 Alırım O Paraya
Bu kaliteyi sen ve ben anlarız sadece

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61 ve gonyalı
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
iyi günler arkadaşlar 13-15bin arası bi telefon aramaktayım tavsiyede bulunabilir misiniz en iyi telefon nedir bu fiyatlarda?
Kendini zorlamana gerek yok yani bence iphone pro serileri gereksiz. İPhone 13 uygun şuan tavsiye ederim ben kullanıyorum tam bir fiyat performans cihazı .

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
kent lokantası açmışlar 4 çeşit 30 pilyonmuş beleş sayılır
bi uğrayamadım gitti.
En Son 14 15 Lira Bişiydi 30 Mu Olmuş? Bence İyi. 20 25 Dönere Verene Kadar Git 5 Kağit Fazla Ver yada Demir Sulu Yemek Fuşkilan Daha İyi :bilmm

• Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
İmamcivciv

İmamcivciv

Üye
iPhone alınmaz Android cihaz almanız daha iyi. S21 FE önerimdir.