telefon öneri

Sponsorlu Bağlantılar

tunakaba2

Üye
    Konu Sahibi
telefon öneri
Öncelikle merhabalar. yeni bir telefon almayı düşünüyorum 1000 lira civarı bütçem var. Neler önerirsiniz ?Ben sony xperia ion almayı düşünüyorum. Yorumlarınızı beklyorum. Teşekkürler...

OnurErtas

OnurErtas

Üye
Eğer alıcam kullanıcam diyorsan marka pek farketmez hepsi iyidir. Ama stabilite konusunda Apple başkadır. Ama android dersen HTC öneririm ben diğerlerine bulaşma. iPhone 4s veya HTC One X arasında düşünebilirsin. Tabi ikinci el ama bütçene göre temiz bulursun, bende yardımcı olurum. Ama 4s büyük gelir dersen benim iP4 vereyim tertemiz, dilersen konu linkinide atabilirim. Hatta imzamda mevcut :)

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Üstüne biraz daha ekleyip Nexus 4 alabilirsin :) Ama Xperia Ion uygun şu an için :)

tunakaba2

Üye
    Konu Sahibi
Eğer alıcam kullanıcam diyorsan marka pek farketmez hepsi iyidir. Ama stabilite konusunda Apple başkadır. Ama android dersen HTC öneririm ben diğerlerine bulaşma. iPhone 4s veya HTC One X arasında düşünebilirsin. Tabi ikinci el ama bütçene göre temiz bulursun, bende yardımcı olurum. Ama 4s büyük gelir dersen benim iP4 vereyim tertemiz, dilersen konu linkinide atabilirim. Hatta imzamda mevcut :)
teşekkür ederim ama ikinci el düşünmüyorum ben de ıspartada yaşıyorum :D ama saol yinede sony hakkında ne düşünüyosun verdigim paraya deger mi ?
Üstüne biraz daha ekleyip Nexus 4 alabilirsin :) Ama Xperia Ion uygun şu an için :)
nexus 4 çok kaba geldi düşünmüyorum saol yinede

OnurErtas

OnurErtas

Üye
Arkadaşım sony xperia p aldı ama bence sony bulaşma. Sıfır Htc sensation xe veya xl bir bak istersen kardeşim.

ynk67

ynk67

Üye
yurt dışından getirtebilme şansın varsa s4 mini alabilirsin. gmd de olabilir

fk555897

fk555897

Üye
Sony Xperia L veya bütçeyi biraz daha arttırıp Sony Xperia SP.

tunakaba2

Üye
    Konu Sahibi
bugun çarşıya çıkıp biraz araştırdım gmd hoşuma gitti fiyat olarakta makul buldum özellikleride gayet iyi ancak ekran LCD amoled den farkı nedir ? teşekkürler...

ynk67

ynk67

Üye
İps ; daha parlak, daha gerçek renk, çok daha iyi görüş açısı, çok daha net, daha keskin ve daha kaliteli. Ancak enerji tüketimi konusunda AMOLED daha verimli.

Invoke

Invoke

Üye
Gmd iyi bir tercih olabilir. Fiyatı da uygun...