telefon önerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
telefon önerisi
merhaba arkadaşlar ben telefon almaya karar verdim ama hangi telefon alacağımı bilemeyiroum 300 ile 500 tl arasında bi telefon almayı düşünüyorum alıcağım telefonda oyun oynayacağım için güzel oyunları kaldırabilecek bi telefon arıyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

hurol1

Üye
O fiyata xperia tipo galaxy mini 2 ye bak

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
experia tipo güzelmiş ama androiti çok yüksek olmasına rağmen fiyatının düşük olması garip sen bu telefonumu kullanıyorsun

hurol1

Üye
Hayır ama arkadasta vardı su ana kadar hiç bir sıkıntısı yok batarya haric oda cogu android telefonun ortak sorunu

- - - Eklendi - - -

Hayır ama arkadasta vardı su ana kadar hiç bir sıkıntısı yok batarya haric oda cogu android telefonun ortak sorunu

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
bnm amacım telefonda oyun oynamak yani bu telefonun androit sistemi 4.0 baya yüksek bi rakam çoğu oyunu kadlırır ama androit sisteminin çok yüksek olupta fiyatın düşük olması biraz huzursuzlkuk verioyo :)

hurol1

Üye
Zaten orta seviye çogu oyunu açıyo sorun olmaz

- - - Eklendi - - -

Zaten orta seviye çogu oyunu açıyo sorun olmaz

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
the runun gibi bi oyun var arkadaşımda görmüştüm sağa sola fln yürüyosun biliyosundur zaten bu ve bunun gibi oyunları kasmaddan oynayanbirlimyim yardımın için tşk ederim bu arada

hurol1

Üye
Temple run denemedik ama rahat çalıştırır

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
tmm senide yordum ama bn bu telefonla ilgili yorumları okudum bazıları memunun bazılarıda tuşları çalışmıo kasıyo gibi bişiler yazmış senin arkadaşınınki kasıyomu bide şuanki fiyatı nedir telefonun

hurol1

Üye
Arada takılmalar oluyo o kadar ağır kasmaz istersen forumda xperıa tipoyu araştir kullananların çoğu memnun

- - - Eklendi - - -

Zaten fazla kasmaya başlarsa rom atarsın

- - - Eklendi - - -

Su anki fiyatı 500 tl

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
yardımın için tşk ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...