Telefon önerisi yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
alpharry

alpharry

Üye
    Konu Sahibi
Telefon önerisi yardım
Merhaba arkadaşlar.3 yıldır 5800 kullanıyorum.Artık androide geçmek istedim ama çok kararsız kaldım.Malum piyasadan da uzaklaşınca karar veremedim.S3 mini düşündüm ekran kalitesi ve hafıza kartına uygulama taşıma problemleri varmış zaten o telefona 900 verilir mi bilmiyorum.Sony Xperia P düşündüm onun da bataryası sıkıntılıymış.
Benim istediğim min 5 mp ortalama bir kamera,3g görüntülü konuşma,kameranın flaşa sahip olması,min 1 gb ram,artırılabilir hafıza,son güncel oyun ve uygulamaları sıkıntısız çalıştırma.Bütçe 1000 tl civarı belki biraz daha artırabilirim.NOT:galaxy s3 istemiyorum çok kaba ve büyük.
yorumlarınızı bekliyorum.

KinG CrazY

KinG CrazY

Üye
s3 mini ekranı kötü değil ve bende almayı düşünüyorum samsung gittikçe büyük telefonlar çıkartıyor ve sanırım büyük telefon sevmiyorsun nexus 4 de güzel bir cihaz

Seglopsi

Seglopsi

Üye
suan piyasadaki en iyi fiyat/performans telefonu nexus4. bence bir bak hosuna gidebilir.

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Merhaba arkadaşlar.3 yıldır 5800 kullanıyorum.Artık androide geçmek istedim ama çok kararsız kaldım.Malum piyasadan da uzaklaşınca karar veremedim.S3 mini düşündüm ekran kalitesi ve hafıza kartına uygulama taşıma problemleri varmış zaten o telefona 900 verilir mi bilmiyorum.Sony Xperia P düşündüm onun da bataryası sıkıntılıymış.
Benim istediğim min 5 mp ortalama bir kamera,3g görüntülü konuşma,kameranın flaşa sahip olması,min 1 gb ram,artırılabilir hafıza,son güncel oyun ve uygulamaları sıkıntısız çalıştırma.Bütçe 1000 tl civarı belki biraz daha artırabilirim.NOT:galaxy s3 istemiyorum çok kaba ve büyük.
yorumlarınızı bekliyorum.

Sony xperia neo L .5 mp kamera, 3g görüntülü konuşma, kameranın flaşa sahip olması, 1 gb ram,artırılabilir hafıza, son güncel oyun ve uygulamaları sıkıntısız çalıştırma. Ve android 4.1.1 . Fiyat: 700-800:lira:

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
One katılıyorum f/p açısından en iyi telefon 2-3 yıl belki daha fazla güncelleme garantisi

- - - Eklendi - - -

s3 mini ekranı kötü değil ve bende almayı düşünüyorum samsung gittikçe büyük telefonlar çıkartıyor ve sanırım büyük telefon sevmiyorsun nexus 4 de güzel bir cihaz
adamlar 5.5 inç telefon çıkarıyo.Düşünsene o tlfonla okula gittin.İnsanın gözüne sokar gibi.Tek ellede kullanılmıyor.Bence en fazla 4.7 ile 5 inç olcak

aleranol

aleranol

Üye
One katılıyorum f/p açısından en iyi telefon 2-3 yıl belki daha fazla güncelleme garantisi

- - - Eklendi - - -

adamlar 5.5 inç telefon çıkarıyo.Düşünsene o tlfonla okula gittin.İnsanın gözüne sokar gibi.Tek ellede kullanılmıyor.Bence en fazla 4.7 ile 5 inç olcak
Yanındaki arkadaşımda ve bende not2 var. 2mizde memnunuz nfc wifi direct vs. Sonuna kadar kullanıyoruz. Ekran ise ayrı bir keyif. İsteyen istediğini düşünebilir.

Ulubeyli64

Ulubeyli64

Üye
Benim 2tercihimden biriydi Nexus 4- Note 2 haliyle bizim okulda telefon yasak bizde kemere takıoz.Düşünsene bi o telefonu kemere soktuğunu.Bende bu yüzden Nexus 4 aldım zaten yazında xperia Z yada S4 Gelcek karne hediyesi olarak.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt