Telefon önerisi (araştırdım ama fikir sorucam)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Utku

Utku

Üye
pda derken belli bi sınırmı var yanı telefonun pda turune gırmesı ıcın x6 var sımdı satıp c6-01 almak 1-2 özellik için gerekmez idare ederim n8 düşünüyorum aslında fakat cok kararsız kaldım sonucta para kolay kazanılmıyo teknoloji de telefon harıc her alette tam 12 den vurarak aldım fakat telefon cok garip bir şey bi türlü secemıyorum hep yanlıs tercihler
Nokia tel. hakkında hiç bir bilgin yok c6-01 in bütün donanımal özellikleri(işlemci,ram,grafik hızlandırıcı vs.) aynı :kop:

umursavass

umursavass

Üye
    Konu Sahibi
pekı arkadaslar tesekkur ederımde sımdı yazdıgım gıbı bende x6 var dusundugum teleofnlar c6-01 , galaxy ace , c7 bunların arasından hangısı daha ıyıdır x6 yı satıp almama değer mi:bigstar:

pRime.

pRime.

Üye
Galaxy ace'i bunların arasından at bence, donnanımsal olarak c7 ve c6 çok daha iyi. Diğer ikisine gelecek olursak c6 ile c7 özellik olarak hemen hemen aynı. Eğer küçük ve kullanışlı bir telefon istersen c6-01 öneririm. C6-01'in fiyatı da daha uygun.

silver021

silver021

Üye
x6 dan sonra c7 yada n8 almanin bi mantigi yok bence. yanlis karar vermis olursun. galaxy s2 yi alirsan tablet turune kacar o dev ekran tel cok goze batar. onun yerine galaxy s alirsin oda devrim niteliginde bir alet. nokia artik basit siradan 5 para etmez cihazlar uretiyor. bende n95 i aldigimda korkunc bir hata yaptigimi o gun anladim. neyse ben uzatmim. tum dunyanin performansta ve ozellikte son derece basarili buldugu iki cihaz var biri htc desire digeri galaxy s.... wave 2 de buna alternatif olabilir elbetteki. diger onerilen takozlarin hepsi siradan bir telefon. bir yil kullan at cope gitsin cinsinden cihazlarki nokianin neredeyse yeni cikan tum cihazlari oyle :)

umursavass

umursavass

Üye
    Konu Sahibi
hep telefon konusunda hata yaptım 3 ay kullaıp sonrasında o guzelım teleofnları gormek ıcımı acıtıyor gercekten , mesaj yazarken falan yazıyla oynuycagım kasmadan menuye gırıp cıkabılecegım bıalet lazım ufak gozuken ama aslında telefonu sevmeme yarıyan tema efektlerı falan özellikle mesaj konusunda hangı telefonu önerirsiniz oyun istemiyorum psp mevcut zaten . acıkcası x6 yı satıp aldıgım tel sattıgıma değermi bunu düşünüyorum bide yakında cıkıcak olan telefon falan varmı aldıktan sonra gene içim burkularak bakmıyım o telefonlara :hmmm

silver021

silver021

Üye
Benim sana onerdigim telefonlarin hepsi zaten piyasadaki en hizli ve en stabil isletime sahip cihazlar zaten. !! ben orda tonlarca yazi yazdim hic birinimi okumadin kardesim sende naptin. galaxy s 1 al kesinlikle pisman olmassin. yada biraz daha ucuzundan htc desire a da sahip olabilirsin. zaten galaxy s ile ayni ozelliklere sahip. fiyatida n8 ile ayni.

Starsley

O zaman c601 işini fazlasıyla görür. Ufak bir telefon...

umursavass

umursavass

Üye
    Konu Sahibi
silver yanlısın var kardes okudum okumazmıyım tesekkur ederım galaxy guzel bı telefon tabı ama fıyat aıckcası pahalı gıbı gelıyor

Starsley

Fiyat olarak en uygun c601 özellikleri gayet güzel... Ufak ve şık bir telefon..

umursavass

umursavass

Üye
    Konu Sahibi
x6 dan üstün bir telfon oldugunu söyliyebiliriz demi rebel?

rapman

rapman

Üye
Önerilerim
Nokia : E7, N8, C7, C6-01
Samsung : Wave, Ace

• Beğen
Tepkiler: umursavass
umursavass

umursavass

Üye
    Konu Sahibi
silver sanırım samsung kullanıyorsun pekı ace hakkında goruslerını bıldırırmısın cok şık bır cıhaza benzıyor ace kullanan varmı bu arada ?

silver021

silver021

Üye
silver sanırım samsung kullanıyorsun pekı ace hakkında goruslerını bıldırırmısın cok şık bır cıhaza benzıyor ace kullanan varmı bu arada ?
<br />
ben 8 aydir samsung wave kullaniorum ondan oncesinde elbetteki nokia kullandim. ama wave benim nokia hakkindaki fikirlerimi cok degistirdi. herneyse galaxy acein tek bir eksi tarafi var oda video cekiminin hd kalite olmamasi. ama bunun disinda geri kalan her ozelligiyle pozitif benim gozumde. galaxy ace android 2.3 isletim sistemine sahip 800 mhz islemcisi vede 266 mb rame sahip. donanim olarak ustun ve gelismi bir cihaz. android sisteminin uygulama sayisi 150.000 i gecti ve halen artarak devam ediyor. galaxy acein ekrani cizilmeye dayanikli bir yapiya sahip kamerasi 5megapixel otofokus vede makro cekim yapabilme fonksiyonlarina sahip. ayrica led flashta barindiriyor. gece cekimlerinde sikinti yasamazsin. kasa yapisi olarak biraz dayaniksiz plastik lakin ince vede estetik acidan guzel bir cihaz.

umursavass

umursavass

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 ın n8 den eksık hıcbır yanı yok ozaman kamera harıcınde cok hos bır telefon beklıyemedıgım ıcın sabrıma yenıldım gene hemen x6 aldım .

silver ben daha once corby pro kullandım onun kadar takılan bır telefon gormedım o yuzden samsung satıp samsung almak ıstemedım tabı o zamanlar ısletım sıstemı falan bılmıyordum chaıllık ettım ınsallah sımdı adam akıllı bı tercıh yapmak ıstıyorum

wave nasıl mesaj yazma bakımından teleofnun gorsellık bakımından galaxy ile aynı dıyebılırmıyız veya wave ıle wave 2 ne farkı var yanı ozet olarak x6 sattıgımda 900 tl ye kadar olan telefonlardan hangısını secersem en duzgun tercıhı yapabılırım c6-01 cok hos duruyor ace ye hayrna kaldım zaten wave de mesaj yazma bakımından tema falan o yonden cok guzel duruyor cok kararsız kaldım:vur

umursavass

umursavass

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 ın n8 den eksık hıcbır yanı yok ozaman kamera harıcınde cok hos bır telefon beklıyemedıgım ıcın sabrıma yenıldım gene hemen x6 aldım .

silver ben daha once corby pro kullandım onun kadar takılan bır telefon gormedım o yuzden samsung satıp samsung almak ıstemedım tabı o zamanlar ısletım sıstemı falan bılmıyordum chaıllık ettım ınsallah sımdı adam akıllı bı tercıh yapmak ıstıyorum

wave nasıl mesaj yazma bakımından teleofnun gorsellık bakımından galaxy ile aynı dıyebılırmıyız veya wave ıle wave 2 ne farkı var yanı ozet olarak x6 sattıgımda 900 tl ye kadar olan telefonlardan hangısını secersem en duzgun tercıhı yapabılırım c6-01 cok hos duruyor ace ye hayrna kaldım zaten wave de mesaj yazma bakımından tema falan o yonden cok guzel duruyor cok kararsız kaldım:vur
:allalla::allalla::allalla:

silver021

silver021

Üye
Wave 2de uygulama sikintisi mevcut. tabi uygulama derken isin eglence kismina kacan uygulama pek yok. onun disinda navigasyonu hd video kaydi 5 megapixel kamera mevcut. 1ghz 512mb ram e sahip. ramler iki parcaya bolunmus. 256mb sistem 256mb kullanici icin ayrilan alan veki en agir oyunlari kaldirmada ustun bir performasi var. klavyesi cok rahat ekran zaten 3.7 inc. kasasi cok saglam dokunmatik vede dokunma duyarliligi sana iphoneu aratmaz. isine yariyabilicek bir cok program var. hd oyunlarin bir cogu parali 2 tl gibi bir ucreti var. istersen kredi kartina gerek kalmadan hattinda bulunan kontor vasitasiylada alabiliorsun. wave 1 ne yazikki piyasadan kalkti. zaten bir senedir piyasadaydi on ayak olarak wave 2 cikti. wave 1 e cikan uygulama wave 2 yle uyumlu tamamen. 10 milyon kullanicisi var bada os nin. ve bu her gecen gun artiyor. telefonun tek bir eksi yonu tarayicida flash var ancak adobe flashplayer 9.3 yuklu. bada os 2.0 ile 10.2 surumu gelicek. bence almaya deger fiyatida 800 tl civarinda.

umursavass

umursavass

Üye
    Konu Sahibi
oyun oynamıyorum zaten telefonda hıc onemlı olan mesja yazması falan wave 1 ile 2 arasındakı ekran olayı nedır okuduklarıma gore wave 2 baska bı adla cıkması lazım gıbı :hmmm

silver021

silver021

Üye
Ekran olarak elbetteki wave 2 wave 1 e oranla daha zayif. superamoled teknolojisi suanda sadece samsung wave 1 galaxy s galaxy s 2 galaxy vibrantta kullanilmis bir teknoloji. ama tabikide wave 2 ninde bir avantaji ekranin 3.7 inc bir buyukluge sahip olmasi. ben slcd ekranin o derece kotu olmadigi kanisindayim. cunku cozunurluk yuksek. iphonedan sonra en yuksek ekran cozunurlugu 480*800 e sahip. youtubedan videolarla on inceleme yapilmis wave 2 icin. bence 5 dakikani ayirip izlemeni tavsiye ederim. aklindaki tum soru isaretleri kalkicaktir. yada bir teshir urununu mutlaka ama mutlaka incele. cogu insan goz atmadan gecior vede pisman kalabilior. fiyatiyla sundugu performansla dort dortluk bir telefon.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...