Telefon Önerilerinize İhtiyacım var

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mexico_35

mexico_35

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Önerilerinize İhtiyacım var
bütçem 500 tl civarı +50 yada -50 olabilir bu fiyata
sıfır yada ikinci el olması önemli değil temiz ve android işlemcili olsa yeter.

Önerileriniz nelerdir öneri sunan her arkadaşa şimdiden tşkler.

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva

uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
Samsung S5670 Galaxy Fit Sıfır Alabilirsin.5.0 Mpx ve Android 2.2 :aha:

• Beğen
Tepkiler: mexico_35
Kingmortall

Kingmortall

Üye
sony ericcson xperia x10 mini derim Android OS 1.6 işletim sistemi 5 mp kamera Qualcomm MSM7227 600MHz hız

• Beğen
silver021

silver021

Üye
samsung galaxy fit tasarim donanim ve yazilim açisindan bu istedigin fiyat araliginda en iyi cep telefonu tek geçerim. kapasitif dokunmatik olmasi sana iphonedaki dokunmatik rahatligini sonuna kadar yaşaticaktir. yada htc wildfireda düşünülebilir. oda güzel cihaz.

• Beğen
mexico_35

mexico_35

Üye
    Konu Sahibi
s5670 e baktım özellikleri gayet iyi birde telefoncu bana samsung galaxy 5830 u gösterdi 10 numara güzel bir cihaz ama fiyatı biraz yüksek

----------Eklendi @ 09:32:16 ---------- Yazıldı @ 09:27:32 ----------

2. el samsung s5830 bulsam şöyle temiz bir tane keşke

----------Eklendi @ 10:38:26 ---------- Yazıldı @ 09:32:16 ----------

başka önerisi olan yokmudur

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
samsung wave2ye bakmanı öneririrm

• Beğen
mexico_35

mexico_35

Üye
    Konu Sahibi
galaxy pro kullanana arkadaş varmıdır aranızda onuda merak ettim ama şimdilik karar değiştirmez isem s5830 alıcam

mexico_35

mexico_35

Üye
    Konu Sahibi
hala karar veremedim ya diğer tellere baktıkça kararsızlığım artıyor bir kere telefon alıp 4-5 sene kullananlardanım o yüzden yanlış seçim yapmak istemiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Tuba.Erva
mexico_35

mexico_35

Üye
    Konu Sahibi
sendemi telefon arıyorsun baktım az önce

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
karar verdım ben ama cok fıkır gelmıstı bayagı telefon önerıldı ondan attım sana belkı fıkır edınırsın dye :)

• Beğen
mexico_35

mexico_35

Üye
    Konu Sahibi
bakıyorum hala karar vermiş değilim 6230 dan sonra bir dünya telefon çıkmış :d:

Tuba.Erva

Tuba.Erva

Üye
umarm karar verırsın :D

maxirabit

maxirabit

Üye
<font face="Comic Sans MS"><font color="Black"><b>2. el'e yönelme düsünüosan bütçende saglamsa 0 al.</b></font></font>

Sayfanın mobil tarayıcısı sorunlu heral'de:s

mexico_35

mexico_35

Üye
    Konu Sahibi
Evet 0 telefon almak ister herkes ama fiyatlarıda biliyosun temiz ikinci el olursa izmirde onları görerek alabilirim ama ilk tercihim sıfır

maxirabit

maxirabit

Üye
Evet 0 telefon almak ister herkes ama fiyatlarıda biliyosun temiz ikinci el olursa izmirde onları görerek alabilirim ama ilk tercihim sıfır
Boşver kardeş 0'dan şaşma adam 4 günlük telefon diyor ama faturası 4 gün önce kesilmiş telefon aylardır kullanılmış,hatta bağzıları içindeki parçaları bile söküyor.

o yüzden uygun olur ama 0 alırsın ozaman da başın ağrımaz.2 el olunca sorunu çıkıyor dilin yanıyor:)

• Beğen
mexico_35

mexico_35

Üye
    Konu Sahibi
başka öneri yok mu?

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Galaxy fıt veya galaxy mını al:oke:

mexico_35

mexico_35

Üye
    Konu Sahibi
bu galaxy fit i ben en uygun en güzel nerden alabilirim bilen varsa yazabilir mi?

mangdaşire

mangdaşire

Üye
yine benden alıntı=' Alıntı:
galaxy 551:

3.0 mp kamera,160 mb tel hafızası,3g,sürekli gelişen android işletim sistemi,wi-fi var.0'ı 550-600 tl arası.eger mkv falan çalıştırmazsa,extra programlarla çok rahat çalışır.android 2.2 froyo var.667 mh işlemci.şu anda alınabilecek en uygun cihaz diye düşünüyorum.kalan özellikleri için:
o fiyata en çok tavsiye ettigim telefon.eger sırf dokunmatik olsun klavye olmasın dersen galaxy fit,ace öneririm.:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt