Telefon Nasıl Tamir Edil Mez? (sx1in Hazin Sonu:)

Sponsorlu Bağlantılar

Zero

Zero

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by vormound@Aug 4 2005, 07:40 PM
pekı zero abı adamın tam olarak amaç neymıs yada amacına ulasabılmısmı??? :D
[post=123528]Quoted post[/post]​

Amaç Telefonun içini temizlemek.. Bu konuda amacına ulaştığı kesin :lol2:

robot_x

Üye
:kop: Ewet adam cillop gibi yapmış telefonu walla. :kop:

SANCAR

SANCAR

Üye
piril piril mübarek :haha:

balli31

balli31

Üye
adam kendisi aşmış yani oha falan oldum şahsen....

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
sakın bu adamla aynı mekandakalmayın sizide temizleyebilir 8)

marcd

Üye
KARDEŞ BU PARÇALANMIŞ SX1 DURUOSA ŞUNUN PAÇALARINI BANA SATARMISIN BİDE MAKİNANIN DİĞER KABLOSU KULAKLIK FLNDA VASA ONLARIDA ALABİLİRİM

mAİL ADRESİM [email protected] bana mail atarsan sevinirim

kikaksk

kikaksk

Üye
ohaaaaaaaa ne diyim telefonu gömdünüzmü bari....yazık olmuş sx1 e...

keano

Üye
masada bi cekic matkap bide testere eksik... yuh yaa.. adam kasap bicagiyla telefon acmis ya... no comment... bari google da arastirip nasil nedilir ogrenseymis... off off.. "yurdum insani" iste

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
Masada 3 tane bıçak var

ahmet6600

Üye
bu adam tam benim kafadan ya bende benim 66 nın kapağını açamayıp tırnağımı incitince sinirlenip ciddi ciddi döner bıçağıyla açmıştım şimdi telefonu eline alanlar kasaya bakıp abi naptın sen bu telefona diyolar
yeni hedefim arabanın tekerleğin altına koyup takoz niyetine kullanmak

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
allah tel leri bu tur işkencelerden ve cektirenlerden korusun baba napıo yaaaaaaa mahvetmiş telefonu belkide tel temiz olsun die ozonada yatırmıştır tel.in rengi benzi atmiş ne diecek bişi yok geçmiş olsun....

cepix

cepix

Üye
Psikopat

madmann

madmann

Üye
bunun aynısını bizde yapmıştık sx1 e ama o kapak değiştirmek içindi ama biz böyle ekmek bıçağı kullanmadık zaten onlarna nasıl açmış hayret tekrik etmek lazım...

seckinkoybasi

Üye
telefon o kadar temiz ki içi görünüyo mübarek

RockFord Fosgate

Üye
arkadas butun zevklerını tatmın etmıs:))))

KaKa

Üye
nahahhaahahahahah hzuhahahahhahahahahahah hpuhannhahahahahahhahah super yaaaa oha yani bicak tornavida... cok hazin bi son..

Zero

Zero

Üye
    Konu Sahibi
<div class='quotetop'>(marcd &#064; Jan 20 2006, 10&#58;39 PM) [post=257879]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
KARDE&#350; BU PARÇALANMI&#350; SX1 DURUOSA &#350;UNUN PAÇALARINI BANA SATARMISIN B&#304;DE MAK&#304;NANIN D&#304;&#286;ER KABLOSU KULAKLIK FLNDA VASA ONLARIDA ALAB&#304;L&#304;R&#304;M

mA&#304;L ADRES&#304;M [email protected] bana mail atarsan sevinirim
[/b][/quote]

Telefon bende de&#287;il Konunun hortlay&#305;p bu noktaya gelece&#287;ini hiç tahmin etmezdim..
Bildi&#287;im kadar&#305;yla oda sa&#287;lam kasa bulmaya çal&#305;&#351;&#305;yor uzun zamand&#305;r.

Yinede sorucam belki satmay&#305; dü&#351;ünür..

tofy

Üye
bende çok merak ettim şimdi telefonun son durumunu
süper temizlik olmuşş evde denemek mi lazım bu olayı acaba?
önerir misiniz?

darkred

darkred

Üye
o00o0o o cihaza telefon denmez artık sadece T desek yeter belki

ERKAHAN

Üye
adam ne yapsın canına yetmiş herdefasında arızalanırsa.her defasında tamirci.teknik servise giderse.olacağı bu.en sonunda mal sahibi böyle yapar.ben olsam balta bile kullanırdım bu telefona.siz siz olun siemens ürünlerinden sakın almayın adamlar öyle bir yazılım telefona atmışlarki arızalandımı o yazılımı yüklemen için bir telefon parası vermeniz lazım.ama nokialarda öyle değil adam 5ytl ye yazılımını attırabiliyor.bende sx1 mağduruyum

Üst Alt