Telefon Imei Daha Onaylanmadı

 • 2 Ekim 2013
 • 685 Okunma
 • 7 Cevap

 1. arkadaşlar almanyadan s4 aldım. ayın 3 ünde geldim 15 gibi telefon sim kartı kapanmış 20 sinde gittim vergi dairesi para yatırdım avea'yada gitim imei aldım. Bugün ayın 2 si ve imei daha onaylanmadı siteye giriyorum imeia onayı kontrol aşamasında diyor.Yarın tam 1 ay dolacak eğer 1 ay dolarsa ve imei onaylanmassa ne yapmam lazım :S yada imei kaç günde onaylanır kusura bakmayın konuyu nereye açacağımı bulamadım :(
   


  Yazan: mustafaytug
 2. Sıkıntı yok :) orada öyle yazar bende de aynı şekilde olmuştu belli olmuyormuş bu gibi şeylerin onayı 4 ay bile surebiliyormus eğer aklına takiliyorsa vergi dairesini arayip durum hakkında bilgi alabilirsin
   
  mustafaytug bunu beğendi.
 3. çok sağolasın içimi rahatlattın biraz canımı sıkmıştı o kadar para verdim gelip bide burda araya gitmesin diye. Şimdi arayacam vergi dairesini.
   
 4. evraklar onay aşamasında kontrol edilecek karşılığı var mı yok mu imzalar tutuyor mu diye incelemede bu süre içinde telefonu kullanabilirsin. sıkıntılı bir durum yok.
   
  mustafaytug bunu beğendi.
 5. evraklar kontrol aşamasında diyor evet telefon kullanabiliyorumda hat kapandı yani kimseyi aramayıyorum karşı tarafta aramıyor. 1 ay geçince hani tekrar veremiyoruz ya şimdi onaylanmadı diyelim bişe oldu tekrar onaya gönderme hakkım olurmu?
   
 6. Rica ederim :)
   
 7. hattın kapalı ise operatörünle görüş faturanı öde açılır. eğer evraklarında problem yoksa sorun çıkmaz takip et. sorun olursa btk yı araman gerekebilir. ki sorun olacağını zannetmiyorum. için rahat olsun.
   
  mustafaytug bunu beğendi.
 8. yok hatla ilgili bi sorun değil hiç bir hat çalışmıyor abiye sormuştum onaylanınca hattında açılır dedi.
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/01/2019 - 17:14