Telefon hiç bir video açmıyor yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LordJosepsh

LordJosepsh

Üye
    Konu Sahibi
Telefon hiç bir video açmıyor yardım lütfen
Telefonum hiç bir video açmıyor hatta kendi çektiğim videolarda bile aynı sorunu veriyor yardım edin lütfen

4MaGuS

4MaGuS

Üye
yeni bir video çekip denediniz mi hiç, yoksa çok önceden çekilen videolarmı bir böyle oluyor

LordJosepsh

LordJosepsh

Üye
    Konu Sahibi
2 gün önce çektiğim videoya bakıyorum açmıyor internetten hiç bir video açmıyor uzun zamandır güncelleme yapmıyorum ondan olabilir mi ?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Güncelleme etki etmez de hiç hata kodunu arattırdın mı? Neyin hataymış bu acaba :hmmm

LordJosepsh

LordJosepsh

Üye
    Konu Sahibi
Aratıyorum ama az bir bilgi ve olan da İngilizce çıkıyor anlamıyorum zaten çeviriden de düzgün bir şey çıkmıyor be video çekiyorum bitirmek için stop yapıyorum atıyor beni videodan ve video gözükmüyor

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Telefon modeliniz nedir? Ona göre hareket edelim.

• Beğen
Tepkiler: emz
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
S3 mini de benim bi ara öyle oldu. Batarta ölmüştü ondan kapanıyordu ve açtığımda batarya boşalmış oluyordu full iken. Sonra batarya aldım ve yazılımı sıfırladım. Bana sistemsel gibi geldi format atıp tekrar dener misin?

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Telefonum hiç bir video açmıyor hatta kendi çektiğim videolarda bile aynı sorunu veriyor yardım edin lütfen

Bu hata kodu genellikle linki değişmiş ve silinmiş oyun, uygulama, video, müzik vb şeyleri tekrar yüklemeye, indirmeye, oynatmaya çalıştığın zaman olur :hmmm

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Dosyaların yerini değiştir kardeş bendede olmuştu bilmem sendede olur mu

LordJosepsh

LordJosepsh

Üye
    Konu Sahibi
İlginiz için sağolun hiç bir şey yapmadım kendi kendine düzeldi :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt