Telefon Almayı Düşünüyorum.

• 12 Ağustos 2014
  • 315 Okunma
  • 4 Cevap

1. Merhabalar,
    Uzun zamandır aynı telefonu kullandığım ve şu anki telefonum yetersiz geldiği için telefonumu değiştirme kararı aldım. Xperia Z2 ve LG G3 ilgimi çeken telefonlar arasında fakat şu andaki mağaza fiyatlarının bu telefonlar için pahalı olduğunu düşünmekteyim. Bu modellere benzer daha düşük veya aynı bütçede android işletim sistemli telefon öneriniz var mı? Yoksa Z2 ve G3 modelleri arasından hangisi fiyatının hakkını daha çok verir? Teşekkürler.

2. g3 tavsiye ediyorum.

Samsung ile gönderdi
  3. aynen bende almayı düşünüyorum da telefona 1500 tl vermek akkılıca gelmiyor en fazla 900 bilemedin 1000 akla yatkın olursa alırım belki g2 düşünüyorum şimdilik discovery elite de olabilir fakat şimdihki telefonum discovery adamlar yazılımdan felan anlamıyor telpa felan güven 000

4. Eğer aldığım telefon uzun süre seni en iyi şekilde idare etsin istiyorsan bence htc one m8 almalısın.
    G3 yakında 2k ekran destekli oyunlar olunca içinde olan donanım yeterli olmayacak bu yüzden tavsiye etmiyorum.
    Eğer bütçen için z2 daha uygunsa m8 ile çok bişey değişmez.Fakat üst segmentte benim tavsiyem m8

mesut1979 bunu beğendi.
  5. Bi bakacam kardeşim m8 e kafayı koydum

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...
15/10/2018 - 16:57