Telefon alacakların dikkatine !!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ahmet_1231

ahmet_1231

Üye
    Konu Sahibi
Telefon alacakların dikkatine !!!!!
Arkadaslar oncelık sunu yazayım telefon almadan iyi incelemek lazımmış benim kullandığım telefon nokia x6 1 2ay once teknosadan aldım. 750 liraya Daha once nokıanın 6280 vardı bu yüzden nokia almak istedim Dokunmatik ekranlı nokia dıye aratınca google abı ılk bunu gosterdi bana nokıa x6 (n8de vardı fakat biraz tuzluydu) dedım iyiymiş 1 gun sonra aldım nerden bıleyim böyle olacağını facebook ta video açmıyor. Bide benim birader galaxy s almasın 1hafta sonra adamlar telefonun kralını yapmış benım telde aspalt 4var grafıkler berbat galaxy de aspalt 5var grafıkler 2ye katlar valla bıleydım bole olacagını kesınlıkle almazdım x6da en iyi sey oviden sınırsıx müzik indirmek :))) haaa sunuda soyleyım ses konusunda x6 biraz daha iyi gibi ama ufak bi fark konun asıl amacı ıse 500lira daha fazla verıp s60v5 s3 falan filan la uğraşmayın benden soylemesi. Bu arada bu konuyu yarım saatde x6 da yazdım. :))))))

5800 cı

5800 cı

Üye
sen bi symbıan 3 lü bir n8 alda bakalım konuşabiliyonmu bidaha ;)

maktama

maktama

Üye
Arkadaslar oncelık sunu yazayım telefon almadan iyi incelemek lazımmış benim kullandığım telefon nokia x6 1 2ay once teknosadan aldım. 750 liraya Daha once nokıanın 6280 vardı bu yüzden nokia almak istedim Dokunmatik ekranlı nokia dıye aratınca google abı ılk bunu gosterdi bana nokıa x6 (n8de vardı fakat biraz tuzluydu) dedım iyiymiş 1 gun sonra aldım nerden bıleyim böyle olacağını facebook ta video açmıyor. Bide benim birader galaxy s almasın 1hafta sonra adamlar telefonun kralını yapmış benım telde aspalt 4var grafıkler berbat galaxy de aspalt 5var grafıkler 2ye katlar valla bıleydım bole olacagını kesınlıkle almazdım x6da en iyi sey oviden sınırsıx müzik indirmek :))) haaa sunuda soyleyım ses konusunda x6 biraz daha iyi gibi ama ufak bi fark konun asıl amacı ıse 500lira daha fazla verıp s60v5 s3 falan filan la uğraşmayın benden soylemesi. Bu arada bu konuyu yarım saatde x6 da yazdım. :))))))
500 -600 TL'yi zarzor bir araya getirip alabileceği ve işine en fazla yarayacağı telefonu almak için uğraşan arkadaşlara "500 TL fazla ver"mekten bahsediyorsun, sanki ağaçta yetişiyor para...:hmmm Aynı fiyat kategorisinde bir telefon önersen(galaxy s fiyatını bilmiyorum) anlarım da 500 tl fazlalık biraz fazla bir miktar gibi geldi bana...

serserim1905

serserim1905

Üye
sen telefon kullanmayı bilsen gidip 750 tl ye x6 almazdın üstüne 100 tele daha koy git c7 al da gözün gönlün telefon görsün yada gider o paraya tertemiz kız gibi n900 alsaydın int video dizi film izlemenin nasıl cepten zevkine varılacagını görürdün bilinçsiz alıcı işte

ErdemBütün

ErdemBütün

Üye
sen bi symbıan 3 lü bir n8 alda bakalım konuşabiliyonmu bidaha ;)

ee ne varmış n8de ? 12MP ve HDMİ var diye telefonu kral mı yaptınız. Malzeme kaliteleri aynı, özelliklerini zenginleştirip piyasaya sürüyolar. Önemli olan sağlam, dayanıklı, kasmayan telefon almak. N8 çıktığında montaj sorunu farkedildi. Nokia resmi açıklamayla teknik serviste düzeltilebilir vs. gibi şeyler yazdı. Nokia eski gücünü kaybetti arkadaşlar hala nokiayı öven arkadaşlar varsa telefondan anlamıyordur.

Edit : X6'ta yonga setli müzik sistemi mevcut (Dünyada ilk). Nokianın en iyi ses veren telefonudur. Europe Nokia sitesine girerseniz bunu görebilirsiniz. X6'nın tek kaybı malzeme kalitesinin ucuz olması ve s60v5 olması. 750 liraya alınabilecek en iyi telefonların başında.(S^3lerden sonra). v31e güncelledikten sonra Facebook, Yahoo, MySpace, Youtube hepsiyle video izleyebiliyorum ben, sorun sende.

ahmet_1231

ahmet_1231

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım zaten başlıktada dedim telefon alırken dikkat etmek lazım diye ben bir hata yapmışım telefon alacaklara nasihat niyetiyle söyledim . Bu arada n8 falan filan hikaye ıslemcısı benım ılk bılgısayar kadarmış. Zaten galaxy nın ekranı tek yeter.

--------------- Ekleme ---------------

[ı]
ee ne varmış n8de ? 12mp ve hdmi var diye telefonu kral mı yaptınız. Malzeme kaliteleri aynı, özelliklerini zenginleştirip piyasaya sürüyolar. önemli olan sağlam, dayanıklı, kasmayan telefon almak. N8 çıktığında montaj sorunu farkedildi. Nokia resmi açıklamayla teknik serviste düzeltilebilir vs. Gibi şeyler yazdı. Nokia eski gücünü kaybetti arkadaşlar hala nokiayı öven arkadaşlar varsa telefondan anlamıyordur.

edit : X6'ta yonga setli müzik sistemi mevcut (dünyada ilk). Nokianın en iyi ses veren telefonudur. Europe nokia sitesine girerseniz bunu görebilirsiniz. X6'nın tek kaybı malzeme kalitesinin ucuz olması ve s60v5 olması. 750 liraya alınabilecek en iyi telefonların başında.(s^3lerden sonra). V31e güncelledikten sonra facebook, yahoo, myspace, youtube hepsiyle video izleyebiliyorum ben, sorun sende.
[/ı]

arkadasım v31 dedıgını kendı otomatık yuklemıyormu ben bakıyorum arada guncellemevarmı dıye bu aralar tık yok en son 2 hafta felan once bısyler yukledı hala facebook ta vıdeo acmıyor, sen nasıl izliyon anlamıs degılım bu arada benım telin versıyonu 31.0.004 ???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...