Teksasta zombi alarmı

• 19 Kasım 2010
  • 815 Okunma
  • 12 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Teksas’ta ‘zombi’ alarmı

Austin&#8217;li şöförler şimdiye kadar görmedikleri uyarı tabelalarıyla şoke oldu< Resmi açmak için tıklayın >

Teksas&#8217;ta bulunan Teksas Üniversitesi yakınlarındaki trafik uyarı tabelalarını &#8216;hack&#8217; eden korsanlar, tabelaları zombi (canlı cenaze) uyarılarıyla donattı< Resmi açmak için tıklayın >

Üniversite yakınlarında bulunan Lamar ve Martin Luther King Jr< Resmi açmak için tıklayın >
    bulvarlarındaki uyarı tabelalarında &#8220;Dikkat! İlerde zombiler var!!!&#8221;, &#8220;Soğuğa doğru kaçın&#8221;, &#8220;Sonumuz yakın!!!&#8221; ve &#8220;Nazi zombileri, kaç!&#8221; gibi bir çok mesaj yayınlandı< Resmi açmak için tıklayın >

Işıklı portatif uyarı düzenekleri oldukça kolay bir şekilde ele geçirilebiliyor< Resmi açmak için tıklayın >
    Düzeneği kontrol eden devre genelde kilitli bir kapağın altında bulunuyor ancak, ABD&#8217;li yol görevlileri genelde kutuyu kilitli tutmuyor< Resmi açmak için tıklayın >

Kontrol kutusuna ulaşabilen herhangi bir kişinin önündeki tek engel sisteme giriş yapmaya olanak tanıyacak şifreyi tahmin etmek< Resmi açmak için tıklayın >
    Austin&#8217;de kullanılan ADDCO marka uyarı levhalarının varsayılan şifresinin DOTS olduğunu belirten I-Hacked< Resmi açmak için tıklayın >
    com sitesi şifrenin değiştirilmiş olması durumunda da kullanılan bir tuş kombinasyonuyla şifrenin kolaylıkla varsayılan değere döndürülebileceğini belirtiyor< Resmi açmak için tıklayın >

Yasadışı olan eylemi gerçekleştiren korsanların kim olduğu bilinmiyor ancak, olayda kontrol kutusunu kilitlemeyerek ihmalde bulunan trafik görevlileri hakkında soruşturma açıldı< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: d€rVish
  2. Hahahah iyimis :d:

3. bencede

4. Zombiden korkarım :ağlarım:

5. bayılırım xd

6. size bir önerim olcak zombi mezarlığı filmini bi izleyin bakemm :D refengeful aynı şeyi diyecekmisin :D

7. :muha:

Korku filmlerine bayılırım ben ;)

8. bende bayılırm ama bunun gibisini görmedim :D

9. Zombi filmleri sıkıcı geliyor artık..

10. ewet gerçekçii glmioo bzn :D

11. Ben sevmiyorum korku filmlerini korkutuyolar beni :ehe

12. geçenler ne düşünmüştür acaba

13. neyse yeni konularma yorumlarınızı beklerim.. saygılar

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/11/2018 - 13:24