Teknosa Kargo

Sponsorlu Bağlantılar

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Teknosa Kargo
Teknosa dan kulaklık satın aldım internetten dün bugün ksrgo teslim surecinde yazıyor halen kargonun sitesinde de teknosa dada bide mail adresinize kargo bilgileri gelecek diyordu o gelmedi yarın mı gelir sizce arayımmi?

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Hangi Kargo şirketi ?

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Hangi Kargo şirketi ?
Ups bide ben 5 e kadar evde değildim bugün staj vardı ama kagit falan da yok kapıda internetten bakınca dağıtım sürecinde diyor para ama daha kargoya verilmeden kesildi karttan
Ups kargo

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Ups bide ben 5 e kadar evde değildim bugün staj vardı ama kagit falan da yok kapıda internetten bakınca dağıtım sürecinde diyor para ama daha kargoya verilmeden kesildi karttan
Ups kargo
Bolgende Ups Kargo Şubesi varsa Kargonun varis birimi olan şubeyi arayın bilgi vereceklerdir...

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Müşteri Hizmetleri kapalı bu saatte ama sonradan bu girilmiş 1 saat fln oldu
Şubeye gitmem lazım artık galiba dimi?
Bu Kargo Şirketlerinin hepsi böyle yapıyor zaten ornegin Yurtiçi kargo Adrese teslim edinceye kadar 1 Hafta geçiyor.
En iyisi Sube'den Teslim alın Şube yetlilisine de biraz sert çıkın :oke:

Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
    Konu Sahibi
Bu Kargo Şirketlerinin hepsi böyle yapıyor zaten ornegin Yurtiçi kargo Adrese teslim edinceye kadar 1 Hafta geçiyor.
En iyisi Sube'den Teslim alın Şube yetlilisine de biraz sert çıkın :oke:
Dün evde kimse olmadığı teslim edilmemiş bugunde aynısı oldu şubeye gidieyimmi bugün cumartesi mi gidiyim bide kargoyu almassam ne olur

Bekliyoz bekliyoz gelmicek diye evden çıkıyoz 6 da geliyor yok böyle birşey

Son düzenleme:

Üst Alt