Tekneler....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ibrahimcay1

Üye
    Konu Sahibi
Tekneler....
Hem motorlu tas1tlar diyosunuz hem ben hiç tekne laf1n1 duymad1m lütfen arkdaslar hiçmi tekne merakl1s1 yok yada teknesi olan yok ben bi yat ve tekne manyag1y1m ay1pt1r solemesi kaptan ehliyetimde var benden baska tekne merak1 olan yokmu?????????????????? :artı: :artı: :artı: :artı:

RockFord Fosgate

Üye
walla ben sewerım ama meraklısı degılım motorlu tasıtlar bolumunde tekneler de olabılır ben en kısa zamanda tekne ve yat resımlerı bulacam:)

aTTra

Üye
Kaptan ehliyeti ne kadar şu anda, ve nereler veriyor? Yaş sınırı kaç ve ne gibi extra şeyler istiyorlar?

Bende ilgileniyorumda..

RockFord Fosgate

Üye
yas sınırı sanırım 16 ama tam bılmıyorum yanı teknelerle o kdr hasır nesır degılım 17 veya 16 ama!!

ibrahimcay1

Üye
    Konu Sahibi
aTTra herhangibi bir liman baskanl1g1na bas vurarak alabilirsin o konuda ben yard1mc1 olurum yani dert etme...

Yas s1n1r1 18 min ama ben yas1m1 buyuk gosterdim almak icin....

pek bisi istemiolar s1navda basar1l1 olman yeterli ama s1nav icin cok cal1sman gerek kocaman kal1n kitaplar var...(bu konuda sana cok yard1mc1 olurum pm e 1 msj at1cam sana )....

Kaca mal olur diosun sagl1k raporu, evraklar falan filan 75,80 ytl ye hallederiz ama normalde daha fazla ya gelio....

(pm msj at1cam onemli bi bak istersen)

RockFord Fosgate

Üye
walla nasıl oluyo yasını buyuk osterdın ya??ehlıyet sonucta ama wardır bı bıldıgın!!!

aTTra

Üye
Yaf ben biryerlerde duymuştum aslında 25 yaş sınırı var diye ama ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum.

Eğer 25 ise 1 sene daha beklemem lazım.

Diğer B sınıfı ehliyet alırken, direksiyon sınavı gibi kaptanlık sınavı felan varmı? Mesela gemi yada vapur kullandırıyorlar mı? :)

keano

Üye
bende $i$me bot var...1 kaan gucunde motoru var..canavar vallaa...

ibrahimcay1

Üye
    Konu Sahibi
1 kaab gucu derken zodiac1n kac beygir motorun cinsi ne?????

RockFord Fosgate

Üye
1 beygır=100 kaanı oluyor:)))))))))))

ibrahimcay1

Üye
    Konu Sahibi
sacmalama lan manyak o zmn 0,01 beygir motormu var keanonun....

Dusun bi yaneç........

keano

Üye
benim kollarim 1 kaan gucundedir beyler... kendimi beygirle kiyaslamadiidan dolayi beygir gucu cinsinden bi katsayi veremiyecem..ama calismalarim suruyor.. :D (1 kaan gucunu 2 plastik kuerk ile sagliyorum...cok temiz..kaan genelde yemek ile calisir..petrolde masraf olmuyo..cok konusur ama serefsiz..)

ibrahimcay1

Üye
    Konu Sahibi
;;) ;;) :bravo: ilk akl1ma geldim ama sonra belki ciddidir dedim......:(

RockFord Fosgate

Üye
walla ben ozmn 5 kaan gucundeyım cunku cok yıyıyorum demekkı cok yakıyorum!!!:))))))))ve cok kaslıyım9

keano

Üye
Originally posted by RockFord Fosgate@Jun 4 2005, 11:07 PM
walla ben ozmn 5 kaan gucundeyım cunku cok yıyıyorum demekkı cok yakıyorum!!!:))))))))ve cok kaslıyım9
[post=73564]Quoted post[/post]​
aferin sana... :bravo:

ibrahimcay1

Üye
    Konu Sahibi
bendede kas var kac ay body ye gittim ama motor kullanmay1 tercih ediyorum cnku beni daha az yoruyor cok gusel portakal turuncusu 5 metre bi teknem var alimünyum yamaha motor ucuruyo wala beni!!!!

RockFord Fosgate

Üye
bızdede war 6metre arkada marıner 15 hplık war bana yetıyo walla:)

ibrahimcay1

Üye
    Konu Sahibi
olum 6 metreye 15hp az len en az 50 laz1moda en az....

Sen gel ben koparay1m seni bizim suratta...

Quattro

Quattro

Üye
Arkadaşlar kusura bakmayın ama benim tekneler konusunda hiç bi bilgim yok o yüzden yorum yazamıyorum. :(
Kusura kalmayın artık..... :D

RockFord Fosgate

Üye
ayıpsın quattro ne ayıbı bos yazmaktansa acık acık soyluyon ornek olsun mıllete bu arada ben balıga cıkıyom 15hp le surat yapmıyom ıbo kardesım benım:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt