Teklif var ama Fenerden değil

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Teklif var ama Fenerden değil
Teklif var ama Fener’den değil

Fenerbahçe’nin Emre’yle ilgilenmesine rağmen Inter'den, bize sadece İngiltere’den 3 takım resmi teklif yaptı dedi

Karar yakında
Kanarya’da Emre transferi konuşulurken, İtalya’dan farklı haberler geliyor. Başkan Aziz Yıldırım’ın birebir görüştüğü ve transfer teklifinde bulunduğu yıldız futbolcu için, İnter Kulübü’ne başvurulmadığı açıklandı. İtalyan ekibinin sportif direktörü Marco Branca, Emre için İngiltere’den teklif aldıklarını doğrularken, “Premier Lig’de mücadele eden 3 takım bizden Emre’yi istedi. Kesin kararımızı yakında vereceğiz” diye konuştu.

Medyaya göre gidiyor
Öte yandan Çizme basınında hemen her gün Emre ile ilgili haberler çıkıyor. Corriere dello Sport Gazetesi, “Türk oyuncu valizini hazırladı. Inter, Newcastle United ile 6 milyon Euro’ya anlaştı” diye yazdı. Emre için İngiltere ve İspanya’dan öneriler geldiğine işaret eden La Gazzetta dello Sport ise, herşeyin Türk oyuncu ile Inter yetkilileri arasında yapılacak görüşmenin sonucuna bağlı olduğunu bildirdi. Haberlerde Fenerbahçe’nin adı geçmedi.

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
fenere tabi ki gelmeyecek bence man. und. a gidecek ondan da tkf gelmiş

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by hacker_akbal@Jun 14 2005, 11:58 AM
[post=84290]Quoted post[/post]​

paf takımına mı gidecek man utd. nin yaw arkadaşlar biraz gerçekçi konuşun

BiZzZt

Üye
Dün Ben Ligtv Seyrettim Emrenin Menejeri Konustu
Ingiltereden 3 Takim
Fener ve Trabzon Istemis Emreyi
Menejeri Kendisi Söyledi

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
Originally posted by the_patriot+Jun 14 2005, 12:01 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(the_patriot &#064; Jun 14 2005, 12:01 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-hacker_akbal@Jun 14 2005, 11:58 AM
[post=84290]Quoted post[/post]​

paf takımına mı gidecek man utd. nin yaw arkadaşlar biraz gerçekçi konuşun
[post=84292]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
gerçekçi konuşuyorum maxicep in bi forumunda görmüştüm birazdan sana da gösteririm

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
sence forlan gibi ispanyada gol kralı olmuş bir oyuncu gönderen bir klübün emre gibi bir oyuncuyu alması normal mi ? emre kim yaw manchester da chelsea de juventusta oynayacak tottenham,porstmouth desen neyse

emre gelince giggs i mi yoksa roy keane mi scholes mu saha yımı kenara alacak :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
bana emre manc a gidecek gibi geliyo

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by hacker_akbal@Jun 14 2005, 12:30 PM
[post=84324]Quoted post[/post]​

sen her adamın yazdığına inanarsan ooooo.....

muraoyak

Üye
bence man.unt gidemez gitse bile oynayamaz o takımda forma şansı bulmak kolaymı büssürü yıldızları var man.unt ın

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
Originally posted by the_patriot+Jun 14 2005, 12:31 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(the_patriot &#064; Jun 14 2005, 12:31 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-hacker_akbal@Jun 14 2005, 12:30 PM
[post=84324]Quoted post[/post]​

sen her adamın yazdığına inanarsan ooooo.....
[post=84325]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
Dikkatini çekerim o yazıda manc a gşdecek gibi bişey demiyor sadece tkfls sunacaklarını ve ilgilendiklerini belirtiyor orda 3 takım var ben de manc a gidecek diye düşünüyorum lütfen üyelerimizin düşüncelerine saygı duyalım.

the_patriot

Üye
    Konu Sahibi
görüş senin görüşün real madrid emre yi almış bile dersen sana saygı gösteririm ;) ;) ;)

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
Teşekkürler the_patriot

Üyelerimize ve maxicep ailemize her zaman saygımız sonsuz olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...