Tek Ekranda Tüm Manşetler

Sponsorlu Bağlantılar

app2tools

app2tools

Üye
    Konu Sahibi
Tek Ekranda Tüm Manşetler
Birçok gazete ve haber sitelerinin manşetlerine dilerseniz detaylarına tek ekrandan anlık ve güncel olarak ulaşabilir, takip etmek istediğiniz gazeteleri seçip kendinize özel haber akışı sağlamaktadır.

Farklı kaynakların aynı haberlere yaklaşımlarını birlikte gözlemleyebilirsiniz.
Öneri görüş ve yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: sempaticafe, rear2011, Murat Alper ve 1 kişi daha

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Konuya ekran görüntüsü ekleyiniz.
İyi çalışmalar dileriz. :)

• Beğen
Tepkiler: app2tools
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Android 4.4.2 kullanıyorum ve cihazınız bu sürümle uyumla değil hatası alıyorum . Tablet olmasından olabilir mi

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Android 4.4.2 kullanıyorum ve cihazınız bu sürümle uyumla değil hatası alıyorum . Tablet olmasından olabilir mi
Muhtemelen en düşük Android sürümü 4.4.2 den yüksek olduğu içindir.

• Beğen
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Teşekkürler eline emeğine sağlık

• Beğen
app2tools

app2tools

Üye
    Konu Sahibi
Bugün(05.10.18) yeni versiyon yayınlayacağım, yeni versiyon ile tablet desteği ve birkaç tane faydalı özellik ile birlikte yayında olacak. Yayına aldığımda gerekli bilgilendirmeyi yapacağım.
İlginiz için teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

Buhara15

Üye
4.4 kullanıyorum cihazınız uyumlu değil diyor sanırım 5.0 üstü olması gerek yani Android 5 sürümü altındakilere de destek olsa çok iyi olur...

• Beğen
app2tools

app2tools

Üye
    Konu Sahibi
4.4 kullanıyorum cihazınız uyumlu değil diyor sanırım 5.0 üstü olması gerek yani Android 5 sürümü altındakilere de destek olsa çok iyi olur...

Birazdan yeni özelliklerle birlikte destekleyecek versiyonu yayına alacağım, yayınladığım da bilgilendireceğim.

İlginiz için teşekkür ederim

v1.4 versiyonu ile 4.* android versiyonlarına ve tabletlere destek vermektedir. Umarım faydalı bulursunuz.
Ayrıca bu yeni versiyon ile artık istediğiniz haberleri daha sonra okumak için arşivleyebilir, hızlıca erişip okuyabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür ederim, öneri ve görüşleriniz benim için değerlidir, paylaşabilirseniz sevinirm.

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Buhara15
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
boyutunun düşüklüğü gözüme çarpan ilk detayını oldu . Kullanıcı arayüzün sadeliği kaynakların çok olması gayet güzel . Tabletten kullanması da çok güzel . Elinize sağlık . Arşivleme olayı nasıl oluyor göremedim ilk bakışta
Gece modu ekleyebilirsiniz

app2tools

app2tools

Üye
    Konu Sahibi
boyutunun düşüklüğü gözüme çarpan ilk detayını oldu . Kullanıcı arayüzün sadeliği kaynakların çok olması gayet güzel . Tabletten kullanması da çok güzel . Elinize sağlık . Arşivleme olayı nasıl oluyor göremedim ilk bakışta

Görüşünüz için teşekkürler. Arşivleme özelliği ekran görüntüsünde daire içerisine aldığım işaretlere basarak ana ekrandaki arşiv butonundan daha sonra kolaylıkla erişmenizi sağlar. Örneğin gezilmesi gereken yerler, yeni teknolojiler gibi haberleri daha sonra tekrar incelemek istediğim de saklanılması güzel olması düşüncesiyle geliştirdim. Acaba bu konu da sizin fikriniz nedir?
Bu arada gece modunu geliştirmeye başlıyorum, en kısa zamanda yayına alacağım.

• Beğen

avrupahatsatiscom

Üye
güzel olmuş eline sağlık ) kullanıyorum telefonda

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Görüşünüz için teşekkürler. Arşivleme özelliği ekran görüntüsünde daire içerisine aldığım işaretlere basarak ana ekrandaki arşiv butonundan daha sonra kolaylıkla erişmenizi sağlar. Örneğin gezilmesi gereken yerler, yeni teknolojiler gibi haberleri daha sonra tekrar incelemek istediğim de saklanılması güzel olması düşüncesiyle geliştirdim. Acaba bu konu da sizin fikriniz nedir?
Bu arada gece modunu geliştirmeye başlıyorum, en kısa zamanda yayına alacağım.
Güzel bazen paylaşmak istediğimiz haberler oluyor veya direkt göstermek istediğimiz . Nerede bu hber diye aramamıza gerek yok.

Güzel bazen paylaşmak istediğimiz haberler oluyor veya direkt göstermek istediğimiz . Nerede bu hber diye aramamıza gerek yok.

• Beğen
app2tools

app2tools

Üye
    Konu Sahibi

Gece modunu geliştirdim. v1.5 versiyonu ile yayında. Ayrıca ekonomi ve spor gazeteleri ekleyip tasarım düzenlemeleri yaptım.
v1.5 versiyonundan birkaç ekran görüntüsü;

app2tools

app2tools

Üye
    Konu Sahibi
v1.7 versiyonu ile;
- Uzay, teknoloji, bilim ve oyun kategorileri eklendi.
- Tasarım düzenlemeleri yapıldı.

• Beğen
app2tools

app2tools

Üye
    Konu Sahibi
v1.9 versiyonu ile;
- Teknoloji ve oyun kategorileri eklendi.

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Resim kalitesi seçme getirebilir mısınız?

app2tools

app2tools

Üye
    Konu Sahibi
v2.0 versiyonu yayınlandı.
- Teknoloji, Psikoloji, Siyaset ve Güncel haberler eklendi.
Bu konu üzerine çalışmaya başlıyorum, tamamladığımda bildireceğim. İlginiz için teşekkür ederim.

• Beğen
app2tools

app2tools

Üye
    Konu Sahibi
v2.2 versiyonu yayınlandı
- Gazete manşetleri direk erişim özelliği eklendi.
- Spor, Bilim ve güncel haberler kategorileri eklendi.
- Resim yükleme performans iyileştirmesi yapıldı.
Resimlerin yüklenmesinde performans iyileştirmesi yapıldı. Resim kalitesini seçme özelliğini de ekleyeceğim.

İlginiz için teşekkür ederim

• Beğen
app2tools

app2tools

Üye
    Konu Sahibi
v2.4 versiyonu ile gelen özellikler;
- Sol menüden gazete manşetleri direk erişim özelliği eklendi.
- Spor ve teknoloji kategorileri güncellendi.
- Bildirim özelliği eklendi.

Umarım beğenirsiniz :)

• Beğen
Tepkiler: vedat1966 ve Murat Alper
app2tools

app2tools

Üye
    Konu Sahibi
v2.8 versiyonu yayınlandı.
- Tasarruf modu eklendi. (Resim boyutları yarıya indiriliyor.)
- Resim gizleme özelliği ile internet hızınız yavaş olduğunda da haberleri kolaylıkla takip edebilirsiniz.
- Spor ve güncel haber kategorileri eklendi.
- Reklam gösterim sıklığı azaltıldı.

• Beğen

Üst Alt