Teamviewer Veri Tüketir Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

rkoc1

rkoc1

Üye
    Konu Sahibi
Teamviewer Veri Tüketir Mi?
Lumia 620 telefonuma teamviewer uygulamasını yükledim ama merak ettiğim bazı şeyler var.. mesela bu uygula ile söz konusu bilgisayara bağlıyken veya internette dolanırken telefondan veri harcar mı sonra gb'lerim gitmesin.. yoksa söz konusu bilgisayardan mı kullanır ayrıca uygulama bağlantıyı ne üzerinden yapıyor bilgilendirirseniz sevinirim

4MaGuS

4MaGuS

Üye
baglantı internet üzerinden amerikadan türkiyedeki pc ye baglanabilirsin baglantıyı internetten saglıyor bu nedenle yemesi gerekiyor ancak ne kadar yer bilemem

ginaz

Üye
Lumia 620 telefonuma teamviewer uygulamasını yükledim ama merak ettiğim bazı şeyler var.. mesela bu uygula ile söz konusu bilgisayara bağlıyken veya internette dolanırken telefondan veri harcar mı sonra gb'lerim gitmesin.. yoksa söz konusu bilgisayardan mı kullanır ayrıca uygulama bağlantıyı ne üzerinden yapıyor bilgilendirirseniz sevinirim
Internet üzerinden bağlanır diğer bilgisayara. Bu sebepten tabiki internet paketinden mb tüketir. Diğer bilgisayara bağlı kaldığın süreye göre tüketilen mb değişiir.

rkoc1

rkoc1

Üye
    Konu Sahibi
ne kadar tüketeceği hakkında net bi bilgi veya gerçeğe yakın bi tahmin var mıdır peki

ginaz

Üye
ne kadar tüketeceği hakkında net bi bilgi veya gerçeğe yakın bi tahmin var mıdır peki
Şöyle düşün youtube dan video izlemekle hemen hemen aynidir diye tahmin ediyorum

ginaz

Üye
rkoc1

rkoc1

Üye
    Konu Sahibi
en iyisi yine wifi aracılığıyla kullanmak.. teşekkürler arkadaşlar

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
En güzeli:oke:

Üst Alt