tbrkler beşiktaş

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Caine

Caine

Üye
    Konu Sahibi
tbrkler beşiktaş
ve arkadaşlar beşiktaş anasının ak sütü gibi helal bir karşılaşmayı kazandı. sadece canı gonulden tebrikler... :artı:

hakanfb

Üye
Sen futboldan anlamıyosun galiba? BJK elimizden sor kurtuldu :off:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Tebrik ederiz ama galibiyeti kaçıran taraf fenerbahçeydi...

Gs liler bjk lilerden daha çok sevindi nedense!!!

hakanfb

Üye
Ya boşver sen gs'liler sevinsinler bakalım, bjk kadar şanslı olmalamayacak onlar!!! :off:

Gangsta.aLone

Gangsta.aLone

Üye
Originally posted by franck_ribery@Apr 17 2005, 10:13 PM
ve arkadaşlar beşiktaş anasının ak sütü gibi helal bir karşılaşmayı kazandı. sadece canı gonulden tebrikler... :artı:
[post=33497]Quoted post[/post]​
Kesinlikle :oke:

mayday_

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Apr 17 2005, 10:54 PM
Tebrik ederiz ama galibiyeti kaçıran taraf fenerbahçeydi...

Gs liler bjk lilerden daha çok sevindi nedense!!!
[post=33545]Quoted post[/post]​

hedefi olmayan bir bjk niye sevinsin ki ama biz her geçen gün hedefimize daha çok yaklaşıyoruz

hakanfb

Üye
Arkadaşlar bu nasıl futbol anlayışı? Maçı hem stadta hem de TV de seyrettim. bjk ilk yarı kaçacak deil aradı ve 2 kere kaçtı onda da gol attı, atakları yoktu. Düzgün yorumlar yapalım lütfen!!! :off:

MiCoX

Üye
ya bırakın arkadaşlar hakem okadar Bişeylik yaptı :) genede BJK yeNDi....

hakanfb

Üye
bkj nin hakkı mıydı yani?

cosmokramer

Üye
tebrikler...
darısı ankara belediyenin ve trabzonun başına....:)

hakanfb

Üye
Yazık be! FB'nin puan kaybettiği rüyalarına girio milletin! FB'ye bakıcağına takımlar önce kendi maçlarına baksın, özellikle gs; akçabatı zorla yendiler!

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Kendileri bişey yapamayınca bjk ankara vs takımlardan medet umuyorlar nedense...

tt82

Üye
Şimdi yaşanan geçici sevinçler sadece tesellidr önemli olan sezon sonudur.Sezon sonu da başından belli olduğuna göre ben bi FB li olarak gayet rahatım.

hakanfb

Üye
Ya yıldırmaya mı çalışıolar anlamadım göz var nizam var ya...

cosmokramer

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Apr 17 2005, 11:42 PM
Kendileri bişey yapamayınca bjk ankara vs takımlardan medet umuyorlar nedense...
[post=33605]Quoted post[/post]​

sayın van hoijdonk bu forumda yazdığınız eski mesajları okursanız, trabzon maçından önce Ribery nin sakatlanması ve Galatasaray'ın yenilmesi ile ilgili yazdığınız istekleirnizi hatırlarsınız..
bize derken kendiniz de sakatlıklardan, başka takımlardan medet ummuş olduğunuzu unutmayın lütfen...
bunu yenilginin üzüntüsü ve siniri ile yazdığınızı varsayıyor ve önemsemiyorum..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yenilginin üzüntüsü kalmadı o kadar.... Neyse devamını getirmeyeyim.... Orada futbolcudan bahsediliyor burada bir camiadan... Ben dikkat ettiyseniz gs-ts maçından önce gs maçı alır diyordum öyle gidipte bazı arkadaşların yaptığı gibi ts alıcak ts alıcak deyip fanatiklik yapmıyordum... :)

hakanfb

Üye
Tamam barış imzalayalım!
Şükrü Saraçoğlu'na gelebilirsiniz, 6 kasımdaki gibi kötü şeyler olmıcak, söz :haha:

cosmokramer

Üye
sonuçta futbolcunun sakatlanmasını GS'nin puan kaybetmesi için istiyordunuz.. aynı şey....

hakanfb

Üye
ben kimsenin sakatlanmasını istemedim, ribery umrumda değil...

cosmokramer

Üye
size demedim, van hoijdonk'a idi..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt