Tavsiye kitap

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_KadirşinaS_

Üye
    Konu Sahibi
Tavsiye kitap
Arkadaşlar bu kitabı herkese tavsiye ediyorum. Metal fırtınayı okuyanlar bilirler. Mükemmel bir roman.Kitabın adı 1984.Yazar George Orwell, yayın evi : CAN
Daha fazla bilgi vermeyecem , biraz merak edin. Ama çok şey öğreneceksiniz ;;) ;)

jackjack

jackjack

Üye
iyide kitabın adı ne 1984 mü?

mavizeybek

mavizeybek

Üye
yaw harbiden ha yazar adı var yayınevi var kitabın ismi yok. metal fırtınayı okudum ama bir anlam çıkaramadım. :vur:

crazy480

Üye
ben onu okudum bakış açısını da genişletmek isteyen herkese öneririm

mavizeybek

mavizeybek

Üye
abi hala kitabın isminden haber yok

delimakina

Üye
okumayın lan kitap mitap :)

sanane

sanane

Üye
kitap okumak zararlidir :P (gozlerinizi bozar :P)

Gangsta.aLone

Gangsta.aLone

Üye
:D :D :D :D Bilgisayar kullanın devamlı :D

aSi kitabı da güzel bak

_KadirşinaS_

Üye
    Konu Sahibi
Sahaflarda herkes bilir bu kitabı.. yardım ederler size mutlaka...
Kitabın adı ......... 1984...........Biraz ilginç ama ,esaslı bir roman ;;)

midnight

midnight

Üye
1984 George Orwell'in efsane romanı, 1948'de yazdığı için adını 1984 koymuştur.
George Orwell(1903-1950), önce dönemin ve ülkesinin toplumsal düzenine karşı çıktı.Büyük Rus Devrimi'ne inandı,Troçki'ye hayrandı.Ancek,İspanya içsavaşı sırasında Stalinist'lerin Troçkistlere karşı tutumu umutlarını yıktı.Bu durum ve yakalandığı hastalık George Orwell'i 1984'ün mutlak umutsuzluğuna sürükledi..

1984 bir umutsuzluk romanıdır.

Ayrıca bu kitap herzaman gündemdeydi, Orkun Uçar gibi dandik yazarların Metal Fırtına gibi Amerika destekli, dandik kitaplarında tanıtılmaya ihtiyacı yoktu, yazık..
Metal Fırtına'da Kuvva-i Milliye yoktur, direniş yoktur, Türk milleti'nin umutsuzluğu,İrecep'e övgü ve orduya güvensizlik vardır.

Kitap'ta(Metal Fırtına'da)halk'tan direnişçi olarak sadece iki kişi önplandadır;Bunlardan biri kanser hastası az bir günü kalmış genç bir kız,diğeri ise sığınakta kalamayan panik-atak hastası bir genç. 8)

_KadirşinaS_

Üye
    Konu Sahibi
Aman Allaahııııııımmmm, midniiiiight naaaptııııınn?? niye yazdın abi içeriği yaw. Biraz gizemli olsun istemiştim.Olsun canın saolsun ;;) ;)

midnight

midnight

Üye
Originally posted by NUMANSABİT@Jul 4 2005, 12:17 AM
Aman Allaahııııııımmmm, midniiiiight naaaptııııınn?? niye yazdın abi içeriği yaw. Biraz gizemli olsun istemiştim.Olsun canın saolsun ;;) ;)
[post=102738]Quoted post[/post]​

Kardeşim valla kusura bakma, 1984'ü duyunca dayanamadım,ayrıca ellerine sağlık bu kitabı burada tanıttığın için, 1984'ü bu kadar çok sevdiğine göre gerçekten zevkli bir okur olmalısın ;;)

_KadirşinaS_

Üye
    Konu Sahibi
Bana okumanyak diye bi lakap taktılar okulda arkadaşlar. Ama gıcık oluyom bu lafa.. :nono: ((Sakın sen deme))

midnight

midnight

Üye
Originally posted by NUMANSABİT@Jul 5 2005, 12:54 PM
Bana okumanyak diye bi lakap taktılar okulda arkadaşlar. Ama gıcık oluyom bu lafa.. :nono: ((Sakın sen deme))
[post=103668]Quoted post[/post]​

Okumak iyidir kardeşim, bende de 500'e yakın kitap var ;;)

vormound

Üye
yane bılgısayarda sıkıyo bı sure sonra ama kıtap sıkmaz... gerçi e-book denen bı teknolojıde mevcut ama olsun..

:artı:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt