Tavsiye Cep Telefonu s4-one-iphone5

Sponsorlu Bağlantılar

brute984

Üye
    Konu Sahibi
Tavsiye Cep Telefonu s4-one-iphone5
Arkadaşlar bilgisayar mühendisliğini kazandım ve istediğim telefonu alacak bizimkiler bende çok kararsız kaldım hangisini alsam diye şimdi oyun performansı iyi olsun oyun bağımlısıyımdır, bisiklet turlarına katılır giderim çok gezerim kamerasida önemli yani ve ilk sene bilgisayar almayacağım için her şeyimi bu telefondan yürüteceğim. fiyat önemli değil bi tavsiye lütfen kararsız kaldım çok ama s4 alacam gibime geliyor.Arkadaşımda iphone 4s var ve uygulamalaarın çoğu paralı androidde telefonu kırmadan uygulama atabiliyorsun bu yüzden android daha mantıklı geliyor.

fk555897

fk555897

Üye
Bence de S4 al. Çünkü Android'li bir telefonu bir bilgisayar gibi kullanabiliyorsun, iOS daha sade bir kullanıma sahip.

smh60

smh60

Üye
Bence Htc One

brute984

Üye
    Konu Sahibi
htc diyorsun ama kamera ve işlemci hızı oalrakta s4 daha üstün gibi

BelaMonte

BelaMonte

Üye
htc diyorsun ama kamera ve işlemci hızı oalrakta s4 daha üstün gibi
htc one ultra piksel yani yeni bir teknoloji kullanılmış. ben sana s4 önermem one öneririm. ve çekirdek olayına gelincede sakın çekirdek sayısına aldanma çünkü s4 deki 8 çekirdek hepsi aynı anda çalışmıyor sadece 4 ü çalışıyor. sen telefonu kullanmadığın zaman ilk dördü kullanıp oyun oynadığın zaman ikinci dördü. sana boyle anlatabilirim. yani pek farkı yok hatta hiç yok bence. zaten sıkıntı yaşamazsın emin ol. htc one.

Bu Mesaj Mobil Sürümden Gönderildi

brute984

Üye
    Konu Sahibi
Peki xperia z nasıl arkadaşlar bunlara alternetif olarak

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
HTC One diyorum . :)