Task Mate Para kazandıran uygulama

Sponsorlu Bağlantılar

gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi

Google, Task Mate uygulaması ile kullanıcılara para kazandıracak​

Beta sürümü yayınlanan Task Mate, verilen görevleri yerine getiren kullanıcılara görev zorluğuna göre ücret ödeyecek. Harita bazlı çalışan sistem sayesinde yakınınızda bulunan görevleri yerine getirerek para kazanabileceksiniz.
İşletmeler tarafından tanımlanan görevleri kullanıcılar ile paylaşan Google, ödemeleri kullanıcıların bulunduğu ülkedeki yerel para birimi ile yapıyor.
Örneğin şehrinizde bulunan bir restoranın fotoğrafını çekerek ve verilen anketi doldurarak para kazanacaksınız.
Yapmak istemediğiniz görevleri atlama imkanı sunan uygulama, görevlerin ücret dağılımını da görmenize olanak tanıyor.
Şimdilik uygulama kullanımını davetiye ile sağlayan Google, belli bir süre sonra tüm kullanıcıların para kazanmasını sağlayacak.
 
  • Şaşırdım
Tepkiler: fatihmenteş


ömer talat katı

ömer talat katı

Deneme Mod.
3 5 kuruş atarlar artık.
 
gonyalı

gonyalı

Üye
    Konu Sahibi
@fatihmentes 4-5 yıl önce de Yandex toloka idi yanlış hatırlamıyorsam o da
Verilen görevleri tamamlayınca hesabına yatırıyorlardı bu da onun gibi bi şey herhalde
 
  • Beğen
Tepkiler: fatihmenteş
Tek Bilgin

Tek Bilgin

Üye
Google yaparsa iyi olur diye düşünüyorum.
 
  • Beğen
Tepkiler: fatihmenteş
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt