taşanmış trafik anonsları

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
balli31

balli31

Üye
    Konu Sahibi
taşanmış trafik anonsları
YAŞANMIŞ TRAFİK ANONSLARI :)))

kiziltoprak kirmizi isiklarda duran trafik polisi ters yönden gelen araba söförüne seslenir:
- 34 gv 713 !
- bugün çok para kazandin herhalde ?
- acelem var, sanslisin...
--------------------------------------------------------------------------------
- phhh!...adanali devam et!
- phsss!..adanali kime diyom devam eeeeyyyt!
- aaaauueee!..ulen kulaana salgam mi kaçti kime diyom yürüsene! ( phhh & phsss ; megafondan çikan tiz sesler )
--------------------------------------------------------------------------------
- 34 vg 0983 sagaaa çekhh
- sola demedik öküzzzzzzz saga çekhh
göztepe soyak site'sinin önünden yürüyorum...birden polis bir bmw'yi durdurdu...polislerden biri indi digeri de icerden bakiyor, ben de yana döndüm bakiyorum öyle, enteresan geldi adam sarhos falandi, biraz bakiyim eglenirim diye düsündüm...içerideki polis birden megafonla ;
-" önüne dön, önüne dön, kendi tipine bak sen soytari " dedi..
mecidiyeköy'de bir sabah erken,polis otosu arabanin tekine sesleniyor ;
- " zabahinan ceza yazdirma zabahinan " (sabah ile demek istiyor)
Söförün biri trafik sıkısık iken park yasagi olan yere direksiyonu kirar ve durur...polis ;
- "beyaz uno çek kardesim park yasak" .gibilerinden bir anons yapar... söför el kol hareketleri yardimiyla
- "abi ekmek almaya geçiyom hemen çikacam" der !...
yarim saat kadar sonra elini kolunu sallaya sallaya çikinca polis anonsu patlatir...
- "beyaz uno ekmek nerde lan ?"
polisler arabayi sürenin tipine göre hitap etmesini de bilirler ;
- sarisin bayan saa çeker misiniz diyorum lütfen..
- beyefendi... biyikli... bekleme yapma
- deri ceketli.. et benli.. hade..
- duymuyormusun lan gözlüklü zibidi
olay çankaya'da geçiyor...ankarada patates sogan satan megafonlu bir kamyonet,polis anons yapiyor...
-06 mn 1945 ilerleeeeeee
kamyonetin megafonundan cevap geliyor.....
-okeyyyyyy..................
kadikoy kusdili'ndeki dort yol agzinda trafik çok sikisik oldugu için surekli polis otosu bekler. trafik polisleri megafonla bagirarak trafigi idare ediyolar iste. neyse bagiriyo eleman
-"34 pts 723 lutfen saga çek"
o sirada ordan geçmekte olan oteki trafik otosu megafonla espiri yapiyor bunlara:
- "lutfenini yiyim senin, bu ne kibarlik lan mistafaa?"
atakoy'de bir arkadasimda sabahlamistim. sabah otobuse bincem ama mekani bilmedigim için duragi sorcak birilerini ariyorum. kimseler geçmiyo, neyse sonunda bir polis otosu gordum. tarif ettiler duragi:
- "su bakkali gec ilerle, agacin ordan saga kir ordan sola..."
tesekkür edip yurumeye basladim. biraz yürümemistim ki arkadan bir megafon:
-"oglum agacin ordan sola kirsana lan, bak bak bak dinniyomu hiç, huss alooo"
duragi bulana kadar ekip otosu arkamdan bagirip durdu.
bir trafik polisi incisi daha...bu sefer ankara'dayiz, ziya gokalp'deki ust gecitten gecmekteyiz. altimizda, pamukbank'in önünde duran ekip otosunun megafonundan cikanlar aynen soyle:
-" ticari devam et ms 489 devam et! isitme engelli devam et!"

(bilmeyenler için: isitme engelli vatandaslarimizin arac plakalarinda ozel bir isaret bulunmakta!)

:lol2:

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
zuhahahah :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

onlinehack

Üye
hahahahahhahahahhahahahahahaha :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

showtime_0

Üye
Originally posted by balli31@Jul 30 2005, 06:10 PM
atakoy'de bir arkadasimda sabahlamistim. sabah otobuse bincem ama mekani bilmedigim için duragi sorcak birilerini ariyorum. kimseler geçmiyo, neyse sonunda bir polis otosu gordum. tarif ettiler duragi:
- "su bakkali gec ilerle, agacin ordan saga kir ordan sola..."
tesekkür edip yurumeye basladim. biraz yürümemistim ki arkadan bir megafon:
-"oglum agacin ordan sola kirsana lan, bak bak bak dinniyomu hiç, huss alooo"
duragi bulana kadar ekip otosu arkamdan bagirip durdu.
[post=119697]Quoted post[/post]​
bu nedir şimdi bi sola dio bi sağa

slayer

Üye
:bravo: :lol2: :lol2:

mavizeybek

mavizeybek

Üye
:lol2:

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
babamla arabada gidiyoruz... girilmez yazan bi sokaga girdik ama o kadar kestirme bi yolduki ters yön olmasina ragmen girenin cıkanın haddi hesabı olmazdi (oturup çetelesini tutmadim tabi en azından biz sureklı kullanırdık :DD )trafikte bu sokagın durumundan haberdar olgunu icin hem sokagın başına kocaman bı ters yon işareti hem girilmez tabelasi hemde sokagın kuytu bi kosesine cevirme koymus...neyse biz girdik sokaga arbayla ilerliyoruz polis cart die atladi yola cevirdi..babam cami actı polisle dialog şöyle
polıs-kardesim sokagın başında 2 tane kocaman tabela var lamba ters tarafa bakıo hadi birini gormedin 2.sını gormedin ısıktandamı anlamadın ?
babam-bilader ben hepsini gordumde seni gormedim :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: (tabi bole bi tepki beklemedigi icin poliste dalgınlıga geldi bastı bi kahkaha ve cezasiz birakmıstı....

showtime_0

Üye
:kop: :kop: :kop: :kop:

onlinehack

Üye
:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :bravoo: :bravoo:

goldcrusher

goldcrusher

Üye
- sola demedik öküzzzzzzz saga çekhh

zuhahahahhaha

:kop:

goldcrusher

goldcrusher

Üye
Söförün biri trafik sıkısık iken park yasagi olan yere direksiyonu kirar ve durur...polis ;
- "beyaz uno çek kardesim park yasak" .gibilerinden bir anons yapar... söför el kol hareketleri yardimiyla
- "abi ekmek almaya geçiyom hemen çikacam" der !...
yarim saat kadar sonra elini kolunu sallaya sallaya çikinca polis anonsu patlatir...
- "beyaz uno ekmek nerde lan ?"

puhahahhahahaha

iii yapıştırmış lafı :kop:

MR_Sedat

Üye
:P :artı: :kop: :kop: ;;)

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Güzel tamamını okumadım ama yinede iyi.. :bravoo:

mexi

Üye
müthiş ne diyebilirim ki :alsana: :DD

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...