tarzını sevdim


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

glegend89

Üye
    Konu Sahibi
Öğretmen ilkokulun birinde matematik sınavı yapmaktadır. Çocuklara sorar: "Ağacın dalında 5 kuş var birini vurdum, kaç kaldı?" Ahmet hemen cevap verir: "Hiç kalmaz öğretmenim!" Niye diye sorar öğretmen, Ahmet de:
"Silah sesini duyunca hepsi kaçar da ondan!" der. Öğretmen: "Olmaz! Bu matematik dersi, 5 kuştan biri ölünce geriye 4 tane kalır. Ama tarzını sevdim!" der. Ahmet hırslanır: "Öğretmenim ben de size bir soru sorabilir miyim?" der. Öğretmen "Tabi ki!" der. Ahmet:
"Bir dondurmacının önünde 3 kadın var, dondurmayı biri yalıyarak biri emerek biri de ısırarak yiyor. Sizce bunlardan hangisi evli?" Öğretmen kızarır bozarır ve cevap verir: "Şey, emerek yiyen mi?"
Ahmet cevap verir:
"Hayır, parmağında alyans olan. Ama tarzınızı sevdim."
 

undead1

Üye
çok iiii ya....
 
midnight

midnight

Üye
Güzel.. ;;)
 
iOS Developer

iOS Developer

Üye
demek buda vardı he vay bea...
 
Caine

Caine

Üye
cidden bu çocuk değil velet velet :DD :DD bu nasıl tangaya düşürmektir beee
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt