Tarık Ünlüoğlu Vefat Etti!

Genc007

Genc007

Üye
    Konu Sahibi
Kurtlar Vadisindeki Testere Necmi karakteriyle akıllara kazınan usta oyuncu Tarık Ünlüoğlu vefat etti.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Üzüldüm
Tepkiler: Cadillac34, sinan yüksel, ismailsevinc ve 3 diğerleri
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
Allah rahmet eylesin En son eşkıya dünyaya hükümdar olmaz da oynuyordu severek izliyordum bakalım diziyi nasıl etkileyecek

• Üzüldüm
Tepkiler: sinan yüksel, Genc007 ve fatihmentes
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Çok beğeniyordum konuşma şeklini tavırlarını, Allah rahmet eylesin.

• Üzüldüm
Tepkiler: sinan yüksel, Murat Alper ve Genc007
ismailsevinc

ismailsevinc

Üye
Üzdün be reis
Allah rahmet eylesin. Allah taksiratını affetsin mekanını cennet eylesin

• Üzüldüm
Tepkiler: sinan yüksel, Murat Alper ve Genc007
sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Haberlerde görünce ilk önce inanamadım, yaşına göre çok genç gösteren birisiydi.
Akciğer kanserinden vefaat etti, Allah rahmet eylesin.

• Üzüldüm
Tepkiler: Murat Alper ve Genc007

Cadillac34

Üye
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. Bir yıldız daha kaydı gitti. :züü:

• Üzüldüm
Tepkiler: Murat Alper, Genc007 ve sinan yüksel

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt