Tarihçi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
..::Riddick::..

Üye
    Konu Sahibi
Bu kitabı okuyan varmı ? :huhu:

midnight

midnight

Üye
Cihan kardeşim kitap şu an yanıbaşımda duruyor daha okuyamadım,sen okuduysan yorum yapabilirsin,ama en çok satanlar listesinde..
--Ama kitabın arkasından okuduğum kadarıyla,Kazıklı Voyvoda,Kont Drakula'dan bahsediliyor,olaylar İstanbul'a kadar uzuyor..
--Allah kısmet ederse okuyacağım, o zaman yorumlarımı eklerim..

Üye
    Konu Sahibi
Evet İstanbulda da bi kismi geçiyo hikayenin. Drakula hikayesi dediğin gibi.. Hatta kitabin satışlarda Da vinci şifresinin yerini alması bekleniyodu ama zannetmiyorum.. Ben okumadım. almayı düşünüyorum ;;)

mavizeybek

mavizeybek

Üye
yaw o kitap piyasaya çıkmadan önce bir gazetede eleştirmenin birinin yorumunu okumuştum baya iyi şeyler yazıyodu o kitap hakkında yani bende almayı düşünüyom kısmet olursa

midnight

midnight

Üye
Bu gece başlayacam okumaya Allah kısmet ederse... :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt