Taraftardan Büyük Tepki

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abuvice

abuvice

Üye
    Konu Sahibi
Taraftardan Büyük Tepki
TÜRKİYE Süper Ligi’nin geçen yılki 31 gollü gol kralı Fatih Tekke’nin, milli takımlar baş danışmanı Fatih Terim tarafından Danimarka maçında savunma ve orta saha ağırlıklı bir görevle oynatılmasına Bordo-Mavili taraftarlardan da büyük tepki geldi.

Birçok taraftar, "Hakan’ı tek santrfor olarak oynatıp, Fatih’i pasör olarak kullanmak ve bu futbolcuya savunma yaptırmak saçmalık. Gol kralı Fatih adeta sağbek gibi oynadı. İleri geri sürekli koştuğu için de yorgunluktan etkili olamadı" yorumunu yaptı. Taraftarlar, Gökdeniz gibi bir oyuncunun yedek kulübesinde tutulup, Tolga’nın oyuna alınmasını da ‘Korkaklık’ olarak yorumladı.

abuvice :D

glegend89

Üye
Originally posted by abuvice@Sep 5 2005, 01:35 AM
TÜRKİYE Süper Ligi’nin geçen yılki 31 gollü gol kralı Fatih Tekke’nin, milli takımlar baş danışmanı Fatih Terim tarafından Danimarka maçında savunma ve orta saha ağırlıklı bir görevle oynatılmasına Bordo-Mavili taraftarlardan da büyük tepki geldi.

Birçok taraftar, "Hakan’ı tek santrfor olarak oynatıp, Fatih’i pasör olarak kullanmak ve bu futbolcuya savunma yaptırmak saçmalık. Gol kralı Fatih adeta sağbek gibi oynadı. İleri geri sürekli koştuğu için de yorgunluktan etkili olamadı" yorumunu yaptı. Taraftarlar, Gökdeniz gibi bir oyuncunun yedek kulübesinde tutulup, Tolga’nın oyuna alınmasını da ‘Korkaklık’ olarak yorumladı.

abuvice :D
[post=155079]Quoted post[/post]​
ben beşiktaşlıyım, kimseyi korumuyorum ama ben geçen sene fatih tekkenin bi konumasında "ben forvet arkası daha verimli oynuyorum, yüzüm kaleye dönük olmalı, sırtım değil" demişti. bence mantıklıydı, ama şükürün yanına biri daha lazımdı. hatta şükür olmasaydı tanju olsa daha iyiydi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...