Tanışalım, fotoğrafını gönderen var mı?

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Evet arakdaşlar artık yavaş yavaş kaynaşalım diyorum... İşte ilk resim benden...

Resimleri eklemek için ilk önce www.imageshack.us a girin ve gözata basarak resmi upload edin ve çıkan linklerden birisini kopyalayarak;

Yukarıdaki img tuşuna basarak linki yapıştırınız... ve artık resim eklenmiş olacaktır...

Düşmanlarım artık beni daha rahat bulur sanırım....

mayday_

Üye
geliyo

geldi

Smox

Üye
Belkide resmi mutfakta kendisi cekmiş olabilir.
Resim çekmek için bilgisayarını mutfaga koyman gerekmıyor.

mayday_

Üye
ben biraz resmi düzeltmiştim ama upload ederken mb limiti koymuşlar bende orjinalini koymak zorunda kaldım :) :artı:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Önemli olan fotonuzu koymanız arkadaşlar...

Mesela benim o foto gece 2-3 civarlarında nette dolarşırken çekilme gözler falan kaymış artık...

crawling

crawling

Üye
beyler resimlerde pek gözükmüorum daha net resimleri daha sora koyucam gece gecede resim çekesim yok hiç..kusura bakmayın..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
crawling bu resimlerde hangisi sen oluyorsun belirtirsen iyi olur....

mayday_

Üye
herhalde rakı içermiş gibi yapan :)

Layblood

Üye
Buda ben.önde ortada olan :)

Quattro

Quattro

Üye

Haberci

Haberci

Üye
Arkadaşlar bu da benim.

HaBeRCi - Haber Kameramanlığında 17.sene (kiminizin yaşı kadar d mi arkadaşlar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yukarıda belirttim nasıl ekleneceğini ilk mesajda var...

crawling

crawling

Üye
Originally posted by van_hoijdonk@Apr 2 2005, 11:29 PM
crawling bu resimlerde hangisi sen oluyorsun belirtirsen iyi olur....
[post=23967]Quoted post[/post]​
aga dikkatli bakınca zaten resimlerde ortak olan 2 kişi var oda ben oluyorum..rakı içiyomuş gibi yapanla bateride oturan..

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Originally posted by baha40n@Apr 3 2005, 12:12 AM
Arkadaşlar bu da benim.

HaBeRCi - Haber Kameramanlığında 17.sene (kiminizin yaşı kadar d mi arkadaşlar
<div align="right">[post=23994]Quoted post[/post]</div>

Evet benim yaşım kadar....

crawling

crawling

Üye
hatta benim yaşımdan büyük..

mayday_

Üye
benden küçük :) demek ben dogduktan sonra işi bulmuş

fresher

Üye

_KyRa_

_KyRa_

Üye
millet bu niye gözükmüyo kopyala diyorum http://F:&#092; bundan sonra resmin yeri yazıyo ama resim gözükmüyo yaaaardııım

ardaca

Üye
gözükmüo&#33;&#33;&#33;

biLad3r

Üye
cok yakında
coming soon...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt