Tanıdıklarınıza Önerelim

• 9 Mart 2013
  • 1348 Okunma
  • 16 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Herkes 1 Kişi Yi Üye Yapsa Kâr Gelişsin 4 Kat Daha Ucuz Konuşup Mesajlaşıyoruz Geliştikce Kendi Alt Yapısını Kuracak Sonra Daha Iyi Olacak Çekim Falan

Yazan: ByKatre
  2. alt yapı kurmak o kadar kolay değil :)

3. Gelişince zaten sinyalleri verildi

4. Akadaşlar gerçekten çok mutluyum gçetigim için ohh ne güzel mal gibi türkselde 1 dakkayı 41 kuruşa konuşuyrduk şimdi ise o paraya 4 dakka konuşuyorum.

5. Aynen Süper Aç Kapa 1 Kuruş Milleti Çaldırmaya Korkardim Simdi Arıyorum

6. Bu sizin için öyle. Kullanım alışkanlığına göre değişir. Uzun konuşan birisi 10 DK 50 kuruş'a konuşabiliyor. Senin hesabına göre 4 DK 41 krş'a konuşuyorum diyorsun o zaman diğerleri daha iyi. Başta da dediğim gibi tamamen kullanım alışkanlığı ile ilgili.

6 saniyesi 1 kuruşmuş aç kapa 1 kuruş diye mi şimdi korkmadan arama yapıyorsunuz :D Şaka gibisiniz ya :D tamam avantajlıdır anlarımda aç kapa 6 saniye 1 kuruş diye memnun olmak tuhaf 6 saniye de zaten ne konuşacaksın çaldır kapat 1 kuruşta gitmez :D

7. 19 TL'ye üçlü paketi kullanıyorum. Gerçekten çok memnunum. Kullanmayanlar anlamıyor gerçekten bunun farkını. Meğer yıllardır üç operatörde kazıklanıyormuşuz !

8. Aç kapa deil 6 saniyesi 1 kuruş 12 saniye konuşsan 2 kuruş çaktınız

9. Çok Hesaplı :oke:

10. Vodafonda 3 lu paket cıkardı

11. 6 aylık mı ? 3 aylık mı ?
    ayrıca Vodafone'un çıkardığı paket, yeni hat alımları yada numara taşıma yapanlar için geçerli.

12. 12 ay olması lazım

13. Bimcell'inki devamlı iken ne gerek var rahat bozmaya.

14. Aman km takar vodeyi bimceldede var

- - - Eklendi - - -

Aman km takar vodeyi bimceldede var

15. söylemek gerek avea her yerde çekmıyor

16. E tmm ozman sen de ac 6 sn selamlas kapat bida ac 6sn hatrini sor kapat ac 6 sn 6 sn sohbete devam :pro:

17. Kısa konuşmalardan korkmuyorum anlamında zaten öğrenciyim milleti çaldırmaya korkardım bi açsa aha 50 kuruş yandı şimdi öyle olmuyor 1 en fazla 2 kuruş

- - - Eklendi - - -

valla ya süper ben zaten uzun konuşmuyorum konuşacaksam illede 10 tl ye 250 dk yaparım kısa konuışuyorum hiç korkmuyorum

- - - Eklendi - - -

gerek yok 6 saniye 1 kuruş 12 saniye 2 kuruşdakika 10 kuruş aç kapa yapmaamıza gerek yok

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 03:10