tam ekran video izleme

• 26 Ekim 2010
  • 2584 Okunma
  • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar kullanıdığım telefon elf i5 yani kopya iphone4. bu cihazın ekran çözünürlüğü 960*640 px. 3gp ya mp4 formatına dair yaptığım video dönüştürmelerini tam ekranda bozulma olmadan izleyebilmek için hangi video ebat dönüştürme yapmak gerekir acaba. 320*240 ebatlarında yapılan video dönüştürmelerinde sorun yok açabiliyor ama tam ekran yapınca görüntü aynı netliği korumuyor. 960*640 ebatların dönüştürme yapınca için video açamıyor sanırım okuyabileceği max. video boyutunu bulamadım size sorum işte bu max. hangi video boyutlarını açabiliriz yani tam ekranda bozulmasını nasıl engelleriz?

Yazan: erkkut85
  2. elf i5 memnunmusun bu telefondan...

3. ekran boyutunu bilmiyorum onun. Ama muhtemelen 320x480 dir. bi de öyle dene.

4. Iyigunler arkadaslar bendede bu telefondan var yaklasik 3 aydir kullaniyorum cokda memnunum bide iphone 4 koruma kilifi aldim apple isaretimde oldu birerbir gibi farkida yok arkadasim video tam ekran olmuyor kenarlardan kesik gibi gorunuyor bu orginalinde var en son destekledigi video cozunurlukte mpeg4 640X480 dvd video soft programi ile cevirip izleyebiliyorum.Ayriyeten bilgin yoksa javasi oldugu icin jar ve jad uzantili programlari calistirir getjar.comdan indirim telefonuna kurabilirsin ben sahsen cok kullaniyorum.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 11:25