Talking Tom Oyununu arıyorum..! Yardım lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

cod46

Üye
    Konu Sahibi
Talking Tom Oyununu arıyorum..! Yardım lütfen
:megafon:Arkadaşlar kaç gündür 5800 icin Talking Tom(Konusan Kedi) Oyunu arıyorum bulan link ini lutfen yorum olarak alta yazabilirmi:ağlarım:

• Beğen
Tepkiler: TheLastOttomans ve balyoz61

kaptanblack1

kaptanblack1

Üye
aynen bulan olursa bi atsın :)

kaptanblack1

kaptanblack1

Üye
bu konuya yardımcı olacak biirsi yokmu?

Freddy Krueger

Freddy Krueger

Üye
Kardeşim f.dh sitesinde elemanın biri link vermiş ama açıp ta bakamadım ama senin için linkini vermek istedim.Ve sadece sen istedin ve kimse yardımcı olmamış diye senin için araştırdım.Bazen o kadar gereksiz konular açılıyor ki forumda gerçekten yardıma ihtiyacı olan kişilerin açtığı konuya bakan bile olmuyor farkındaysan.Linklere bi bak istersen

Umarım yardımcı olabilmişimdir.Eğer denersen ve memnun kalırsan banada söyle bende kullanayım

kaptanblack1

kaptanblack1

Üye
çok saol abi ya çok hayrılara vesile oldun :D

--------------- Ekleme ---------------

olmadı bu ya :(

Freddy Krueger

Freddy Krueger

Üye
üzgünüm kardeşim bende merak ettim bu proyu valla bulursam sana söz linkini vericem.Yabancı sitelere saldırmak lazım bence

kaptanblack1

kaptanblack1

Üye
program değilde böyle zaman geçirmek için bi eğlence programı gibi oyun tarzı bişey kedi var dövüyorsun seviyorsun farip yani :)

mag85

Üye
bende arıyorum hala bir sonuç çıkmadı :(

woysi

woysi

Üye
arkadaşlar bulan varsa paylaşım yapsın lütfen

gcakay

Üye
banada lazım bu tür programlar bende nokıa n8 var bu tür programlar talkıng cat talkıng babies gibi vs vs

jujulo

Üye
çok araştırdım ama yok var mı bulan

puretechnology

puretechnology

Üye
arkdaslar s60v5 için bu tarz şeyler beklemeyin ipod touch ımda var talking tom ve sistem gereksinimleri yetersiz 5800 vb. telefonlar için ancak yapılırsa symbian^3 için yapılır saygılar.

capkin007

Üye
kardesim bu linkleri buraya gelmeden bende buldum ancak gercği çağrıstırmıyor kredi kartı üyeliği vs vs sanırm vazgecmek lazım ovide trialinn olduğunu duydum ancak arama motorundn o kadar çok aranmıs ki t harfine bastığında talkink tom cat die hemen çıkıyor ama malesef uygulma yok muhemelen çıkar ama ne zaman bilemiyorum umarım çıkar saygılarla

diyarsur

Üye
slm arkadaşlar ben buldum ama iphone deki gibi durmuyor yani tam ekran değil 5800 5230 5235 gibilere uygun

yazan:nurullah arslan tşklr

cratec

cratec

Üye
slm arkadaşlar ben buldum ama iphone deki gibi durmuyor yani tam ekran değil 5800 5230 5235 gibilere uygun

yazan:nurullah arslan tşklr
bu oyun sayılmaz bile tek yaptığın dokunmak 2 3 hareket yaptırmak burda benzeri oyun var ancak hiç denemedim deneyen varsa buraya yazsınlar

yasir1997

Üye
ben onu denedim çok hızlı konuşuyo onun köpeklisi war o daha iyi konuşuyo ama sewmek döwmek falan yok :)

recots

Üye
Arkadaşlar boşuna arramayın Talkıng Tom Android,Symbian^3,İphone tarzı telefonlarda var ! S60 v5 lerde yok ..:tşk:

hasan231

Üye
:megafon:Arkadaşlar kaç gündür 5800 icin Talking Tom(Konusan Kedi) Oyunu arıyorum bulan link ini lutfen yorum olarak alta yazabilirmi:ağlarım:

ovi tom deilde hamster var dog var ama kisitli yani tomda oksabilme var bunlarda yok bide cooook sesiz ortam lazim :))

mert_013

Üye
Android tel için geliştilirmiş bir oyundur .istersen uygulama market in varsa oradan ara belki bulursun birde bu oyunun 2 serisini çıkarmışlar ıphone da gördüm 1 versiyondan daha eglencelidi :)

mert_013

Üye
senin için bir tane buldum inşl olur bir dene haber ver .

link :

Üst Alt