Takvim yanlış gün hesaplıyor

Sponsorlu Bağlantılar

theseusx

theseusx

Üye
    Konu Sahibi
Takvim yanlış gün hesaplıyor
Arkadaşlar, dikkat ettiyseniz Lumialarda ki takvim bayram günlerini yanlış gösteriyor. Bu benim takvimde mi yalnız yoksa başka Lumialarda da var mı ? İşini takvime göre ayarlayanlar dikkat !!!

AIS

AIS

Üye
Arkadaşlar, dikkat ettiyseniz Lumialarda ki takvim bayram günlerini yanlış gösteriyor. Bu benim takvimde mi yalnız yoksa başka Lumialarda da var mı ? İşini takvime göre ayarlayanlar dikkat !!!
Cihaz ne?

Mr.Sun

Mr.Sun

Üye
1320 8.1 denimde de yanlış gösteriyor

brk-rtrk

Üye
Evet kurban bayramı yanlış gözüküyor. 520de de 925de de aynı bu durum.

Rygebin

Rygebin

Üye
Bende de öyle yarın bayram gözüküyor . Yanlış oluşturulmuş.

AIS

AIS

Üye
Sorun microsoft la ilgili. Lumia 640 xl lte de bile yanlış yarın çözülür

• Beğen
Tepkiler: kaankulahli
OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Evet herkesin takvimdeki bayram günleri yanlış.

serinaga

serinaga

Üye
Arkadaşlar Arabistan referans alınmış sanırım. Bildiğim kadarıyla bir gün önce başlıyor orada. Ms bunu baz almış olmalı ...

• Beğen
Tepkiler: maydinmaydin ve OnurYurdakul
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Arkadaşlar Arabistan referans alınmış sanırım. Bildiğim kadarıyla bir gün önce başlıyor orada. Ms bunu baz almış olmalı ...
Ben bunu birkaç gün önce farkedip yazmıştım gerçekten çok enteresan ve kabul edilemez bence.ve ne hazindir ki bu durum sadece bizim platformda var.

• Beğen
Tepkiler: serinaga
serinaga

serinaga

Üye
Ben bunu birkaç gün önce farkedip yazmıştım gerçekten çok enteresan ve kabul edilemez bence.ve ne hazindir ki bu durum sadece bizim platformda var.

Maalesef ki öyle, halbuki geçen yıllarda doğruydu galiba. Bu sene neden böyle yaptılar acaba :bilmm

skynet

Üye
Pc'de de durum aynı

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
Yanlız bizde Kurban bayramı var :cool:
MS ülkeye özel sistem yapmıyor henüz düz mantık yapmışlardır . Ama Pcdede aynıysa katılıyorum

bayon

Üye
benim doğru gösteriyor bilgisayar ama telefonda hiç göstermiyor bayram olduğunu. telefonda göstermesi için bir şey yapmam gerekiyor mu ?

skynet

Üye

Rygebin

Rygebin

Üye
Düzeltmiş olabilirler dün bende de yanlış gösteriyordu. Bugün düzeldi.

serinaga

serinaga

Üye
Bende halen yanlış görünüyor :bilmm

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Hiç bir şey düzelttikleri yok,hala bende bu günü arefe,yarını ise bayramın 1. günü gösteriyor.

theseusx

theseusx

Üye
    Konu Sahibi
Benim Windows 10 lu tablette de aynı yanlışlık var.

phasan

phasan

Üye
mş hersey yanlış yapıyor

alasulumurat

alasulumurat

Üye
Aynı problem Android de de var. Bendeki xperia z3 de yanlış gösteriyor. Çarşamba gününü bayramın 1.Günü olarak gösteriyor

Üst Alt