takip ettiğin konu kilitlendi bildirimleri

Sponsorlu Bağlantılar

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
takip ettiğin konu kilitlendi bildirimleri
takip ettiğimiz konu silindiginde/kilitlendiğinde bildirim alabiliyor muyuz? eger böyle bir özellik yoksada yapılsa güzel olur:)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Var.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Konu sahibi değil, yöneticimiz açıklama kısmına yazdığında bildirim gelmektedir.

cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Konu sahibi değil, yöneticimiz açıklama kısmına yazdığında bildirim gelmektedir.
kendi konumu degil takip ettigim herhangi bir konuyu diyorum sadece yönetici mesaj olarak kilitlenme nedenini yazarsa mesaj yazdı seklinde bildirim alabiliriz onun haricinde uyarı seçeneklerinde takip ettiğin konu silindiğinde/kilitlendiginde diye bir seçenek göremedim:)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Ona gerek yok, konu sahibinin asıl bilmesi gerekir, konuyu takip eden kişilerde isterse yönetimize sorabilir, böyle bir seçeneğin olması gerektiğini düşünmüyorum.

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Ona gerek yok, konu sahibinin asıl bilmesi gerekir, konuyu takip eden kişilerde isterse yönetimize sorabilir, böyle bir seçeneğin olması gerektiğini düşünmüyorum.
cok gerekli olmadiğını düşünüyor olabilirsiniz ama olmasında da bi sakınca bi sakınca yok bu arada bildirimde kilitlenme nedeni de gelsin demedim sadece kilitlendigi bildirilsin yeter:)

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Konu kilitlendiği ile ilgili bir bildirme zaten gerek yok, konuyu açınca ne olduğu belli olacaktır zaten :) silinme durumunu @Admin yöneticilerimiz gerekli açıklamayı yapacaklardır.

asigsasi

asigsasi

Üye
cok gerekli olmadiğını düşünüyor olabilirsiniz ama olmasında da bi sakınca bi sakınca yok bu arada bildirimde kilitlenme nedeni de gelsin demedim sadece kilitlendigi bildirilsin yeter:)
konu kilitlenmiş olduğu zaman konuyu kapatan yönetici sebebini yazabilir :) ama bu bildirim olarak şu an için herhangi bir sistem yok ileride olabilir mi olabilir :)

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Başkasının açtığı konu kilitlenince bize niye bildirim gelsin ki?
Ne gibi bir artısı olabilir anlayamadim :hmmm
Gereksiz bencede :)

Ozan

Ozan

Admin
O zaman bildirimden geçilmez, 100 lerce üye tarafından cevaplanılan konular da kitlenebiliyor. Artık biraz da üyenin kendisi takip etmeli eğer konu ilgisini çekiyorsa :) Üyelerin takip listesi olusturma özelliği var, ilgilendiğiniz konuları kendiniz ziyaret ederek takip etmelisiniz.

• Beğen
Tepkiler: cihanata_1
cihanata_1

cihanata_1

Üye
    Konu Sahibi
Başkasının açtığı konu kilitlenince bize niye bildirim gelsin ki?
Ne gibi bir artısı olabilir anlayamadim :hmmm
Gereksiz bencede :)
konuyu takip eden üyü komnuyla ilgileniyor demektir ilgilendiğimiz bir konu kilitlendiğinde haberimiz olsun diye dedim ama ozan abi haklı:)

Üst Alt