Takımlarda sadece süperlig takımları olmasın

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sandrake

Sandrake

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar profilimize yazdığımız takımlarda sadece süperlig takımlarının olmasını istemiyoruz ya tüm takımlar eklensin(bunun olacağına pek inanmıyorum) o olmazsada elle doldurula bilen alan olsun,herkes değiştirir ''saçma şeyler yazar diyorsanız sadece 2 kere değiştirme hakkı olsun.''

AÇILAN İLK KONU(Güven abi namı değer Samsunspor açmıştır.)

http://www.maxicep.com/site-hakkinda/tuttugumuz-takim-super-degilse-235771.html

AÇILAN 2. KONU

http://www.maxicep.com/site-hakkinda/takimlarda-sadece-superlig-takimlari-olmasin-489184.html

BU KONUYU TEKRAR YENİ ÖNERİM OLDUĞU İÇİN AÇTIM KIRMIZI YERDE YAZILI OLAN ISRAR ETMEK GİBİ BİR NİYETİM YOK
!!

Kral 63

Kral 63

Üye
Kesinlikle destekliyorum:oke:
sonuna kadar arkandayım ortak:)

• Beğen
Tepkiler: Sandrake

OğuzcanAbi

Üye
qweqwe .d olabilir aslında .)

• Beğen
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
destekliyorum istediğimizi yazabilmeliyiz yazma hakkı olarak 2 adet verilebilir buda mantıklı
+
aynı durum bulunduğumuz yer içinde geçerli ben mesken/bursa olarak yazmak isiyorum mesela!!
profillerin gözden geçirilmesi şart

• Beğen
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Olabilir :D

• Beğen
Kral 63

Kral 63

Üye
Güzel olur gerçekten herkesi beklerim konuya

• Beğen
Necmati

Necmati

Üye
Gereksiz ...

Starsley

Bence çok gerekli. Zamanında her yorumda teşekkür butonu olunmasınada gereksiz deniyordu. Ama bu Beğen olarak da olsa oldu. Ve bir çok kişi hemen döndü ve tam tersi yorumlar yapıldı. Bunuda unutmayalım...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Diğer kulüpler başlığı olabilir fakat her takımı eklemek mümkün değil. Örneğin siz Göztepe taraftarısınız ve Göztepe forumu olmalı diyorsunuz herkesin tuttuğu takımın forumu olmalı ya sizin düşüncenize göre ben de diyorum ki Kulaksız Okspor taraftarıyım nerde benim kulübümün forumu?

Bu işin içinden çıkılamaz, ancak diğer kulüpler başlığı ile mümkün olabilir tabi bunun altına da isteyen Göztepe Ana Konu yazar ve konusunu açar orada yapacağı paylaşımını yapar...

Burak

Üye
takım alanı bos olsun. Bız elle doldurallım

Burak

Üye
deneme suresı verılır beyfendı. :D o sure zarfında kotu kullanım olmazsa kalıcı olarak bos bırakılır.

Burak

Üye
lan deme lan sayın üye :D

Burak

Üye
şalvarspor :d:

Kral 63

Kral 63

Üye
Karadonspor:d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt