Tabletlere Whatsapp Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

melodileriyakar

melodileriyakar

Üye
    Konu Sahibi
Tabletlere Whatsapp Yükleme
1-) Whatsapp'ı siteden indirin, kaydedin ama açmayın:
2 -) LBE Security Master adlı uygulamayı indirin. (Son sürüm: (BU UYGULAMA ROOT İZNİ İSTEMEKTEDİR.)
3-) LBE'yi çalıştırıp root izni verdikten sonra ana sayfadaki ''APPS'' seçeneğini seçiyoruz.
4-) Burada açılan 4 seçenek arasından ''PREMİSSİON SCAN'' seçeneğini seçiyoruz.

Açılan sayfada altlara doğru Whatsapp'ı bulup tıklıyoruz.

1-) Phone ID (telefon kimliği) seçeneğine tıklayıp deny (x) seçeneğini seçiyoruz.
2-) Sms sending (sms yollama) seçeneğine tıklayıp deny (x) seçeneğini seçiyoruz.
3-) Phone called (telefon aramaları) seçeneğine tıklayıp allow seçeneğini seçiyoruz.

Sonra Whatsapp'ı açıp numaranızı girin, doğrulama kodunu yollayacak ama yine de sms gönderilemedi diyecek 5 dakika bekletip. Sesli çağrı seçeneğinden arattırın kendinizi gayet basit buralar zaten. Güzel sesli bağyan kodu söyleyecek. :) Bu kadar.

Titanium backup + 2 android tel yöntemine göre daha basit.

NOT: NEXUS 7, NEXUS 10 VE GALAXY TAB TABLETLERDE ÇALIŞMAKTADIR, DİĞER TABLETLERDE ÇALIŞIR MI BİLMİYORUM. DENEMEKTE FAYDA VAR.
NOT 2: ROOTSUZ BİR CİHAZDA DENENMEDİ AMA UYGULAMA ROOT İZNİ İSTEMEKTEDİR, ROOTSUZ CİHAZLARDA ÇALIŞMAMA İHTİMALİ YÜKSEK.

Peocawe

Peocawe

Üye
Ben eskiden tabletime marketten whatsapp ı indirmiştim. Numaramı yazdım sms doğrulaması sayfası çıktı ve telefonuma mesaj geldi. Telefonuma gelen kodu tablete girdim ve çok rahat bi şekilde kullanmaya başlamıştım.

deadhmachine

deadhmachine

Üye
:tsk:

melodileriyakar

melodileriyakar

Üye
    Konu Sahibi
Ben eskiden tabletime marketten whatsapp ı indirmiştim. Numaramı yazdım sms doğrulaması sayfası çıktı ve telefonuma mesaj geldi. Telefonuma gelen kodu tablete girdim ve çok rahat bi şekilde kullanmaya başlamıştım.
Eğer tablletiniz 3g destekli değilse çok eski zamanlar olmalı ki whatsapp o dönemler izin veriyormuş demek. Ama son bi yıldır falan sık sık bakıyorum desteklenmiyo, apk falan da çalışmıyodu. :)

Peocawe

Peocawe

Üye
2012 nin ortalariydi

melodileriyakar

melodileriyakar

Üye
    Konu Sahibi
O zaman sizin tablet destekliyodur.

firat1231

firat1231

Üye
ben daha 4 gun once denedım tabletımde aynı sekılde tabletten whatsapp ı actıgımda telefonum dogrulama sms i attı tablete girdim kodu basarılı bı sekılde aktıf oldu :D

istisna97

istisna97

Üye
Bukadar ugrasmaya gerek yok bir arama kısmı olan launcher ise yarar oraya numaralari kaydet whatssap i ac dogrulama hallet oluyor

melodileriyakar

melodileriyakar

Üye
    Konu Sahibi
Bukadar ugrasmaya gerek yok bir arama kısmı olan launcher ise yarar oraya numaralari kaydet whatssap i ac dogrulama hallet oluyor
Benim tablette de next Launcher yüklü çok denedim de tablette çalışmaz deyip durdu. Tablet seçiyoruz bu uygulama galiba :D

Üst Alt