t230 türkçe hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

guveniletisim

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bende t230 var yurtdışından geldi ve türkçe menüsü yok eğer flash'ı varsa eklerseniz sevinirim...
 

guveniletisim

Üye
    Konu Sahibi
yokmu arkadaşlar...
 
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Bulman bayağı bi zor, Sony Ericsson'un kendi sitesine bak orada olabilir, eğer orada da yoksa servise götür onlar yapar.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt