systeme kopyaladığım oyunları çalıştıramıyorum


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

korhanes

Üye
    Konu Sahibi
internetten indridiğim oyunların bazıları sis bazılarıda direk system app içine kopyalanıyor.sislerde şu ana kadar sorun olmadı. ama system app içine yüklenen oyunları açmaya çalıştığımda bazen logolar fln çıkıyor sonrada 6R33 kapandığını söylüyor (oyun açılmıyor). ondan sonrada tel sapıtıp res çekio. bu sounları nasıl giderebilirim?

teşekkürler
 

night990

Üye
sisteme kopyaladığın oyunlar n-gage oyunları,n-gage oyun emu sunu kurman gerek,bide her oyun her modelde oynamaz.sis dosyalarına gelince telefonun sistem yada dosya yöneticisinden kurman gerek.(6R33 dediklerin n-gage oyunu)
 

korhanes

Üye
    Konu Sahibi
telefon zaten ngage? ama qd?
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt